Po určité době se téměř v každém soužití mezi partnery dostaví nuda a šeď. Projevuje se hlavně v sexuálním životě, z něhož ubývá pocit rozkoše, touhy, prožitků a napětí. Jak docílit toho, aby se vaše hrátky staly opět zajímavými a prožili jste něco vzrušujícího, co by náležitě okořenilo vaše intimní okamžiky?

 

Vyzkoušejte erotické pomůcky

V první řadě mohou pomoci různé pomůcky, které nabízí nejeden sexshop. Pro ženy k maximálnímu uspokojení přispějí třeba venušiny kuličky, ale také vibrační vajíčko. Pokud holdujete spíše análnímu sexu, pak pro vás bude zcela jistě zajímavým řešením anální kolík, díky němuž prožijete spoustu rozkoše. Kdo ví, ocení je třeba i vaši partneři.

 

Vyměňte postel za jiná místa

U dlouhodobých vztahů bývá problémem nuda. Zalézt pokaždé do postele a znovu absolvovat klasické polohy, to zkrátka může omrzet. Ke zpestření sexuálního života pak není na škodu vyzkoušet nejen nové polohy, které doposud byly pouze ve vaší tajné erotické fantazii, ale i změna místa, kde si s partnerem užijete. Doma to může být například prostor koupelny, daleko více možností pak máte venku.

 

Nebojte se sexu v parku i jinde venku

Je zajímavé, že mezi velmi populární místa, kde se konají netradiční sexuální hrátky, patří parky a různá zákoutí, kde máte pocit, že vás může někdo vidět. Oblíbené jsou ale kupříkladu i veřejné záchodky, případně sex ve zkušebních kabinkách obchodů, kde se nemůžete spolehnout na stoprocentní soukromí. Budete překvapeni, jak vzrušující takovéto zážitky jsou, pokud podobná místa vyzkoušíte. A klidně i s pomocí nějaké hračky pro dospělé, díky níž prozkoumáte všechna citlivá místa svého těla i těla vašeho partnera.

Okořenění fádního sexuálního života má jistě svůj smysl. Myslete na to, že sex je především o zábavě, nesmí se stát pouhou rutinou, jež vás dostatečně neuspokojí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno