Zakládáte si na rozmanitosti a pestrosti a z duše nenávidíte nudu? A zapálit si tři dny po sobě tu samou vonnou svíčku by vás nejspíše dovedlo k šílenství? Ode dneška bude všechno jinak. Společnost PartyLite patří k nejrychleji rostoucím lídrům trhu s vonnými produkty a díky spolupráci se špičkovými odborníky a laboratorními techniky přesně ví, co její zákazníci chtějí.

 

Neobyčejné vůně z neobyčejných ingrediencí

Pojďte spolu s námi na chvíli snít. Představte si teplé měkké světlo svíček, odrážející se v kalužinkách roztékajícího vosku, probleskující mezi pestrobarevnými ornamenty na skleněných svícíncích a rozplývající se mezi talířky a skleničkami na svátečně prostřeném stole. Zavzpomínejte na svou báječnou letní dovolenou vonící kokosem, vanilkou a báječně šťavnatými citrusovými plody, nechte se ukolébat něžnou vůní konvalinek nebo naopak povzbudit rozvernými vůněmi středomoří.

Tohle všechno a ještě mnohem více vám dokáží nabídnout vůně PartyLite. Jejich základ tvoří kvalitní rostlinné oleje a pečlivě vybrané esence těch nejkrásnějších vůní. Všechny komponenty se vzájemně doplňují tak, aby výsledná vůně byla co nejkomplexnější, dlouhotrvající a po všech stránkách příjemná. Vonné svíčky, vosky nebo tyčinky od PartyLite mají stejnou charakteristiku jako luxusní parfémy. Mají svou hlavu, srdce i tělo a teprve po několika desítkách minut hoření se vyjeví ve své plné kráse.

Tu nyní můžete objevovat i vy. Navštivte stránky PartyLite, zaregistrujte se jak poradkyně a získejte okamžitou 20% slevu na celý nákup, spolu s mnoha dalšími benefity a bonusy. Navštivte párty PartyLite ve svém okolí nebo uspořádejte vlastní. Je to snadné a zábavné. Můžete si tak přivydělávat tím, co vás bude skutečně bavit. Nechcete v počátcích tápat naslepo? Kontaktujte paní Alenu Fedorovou 775 178 802, alena.fedorova@seznam.cz. Její cenné rady oceníte nejenom v počátcích svého seznámení s PartyLite, ale zcela jistě téměř kdykoli. Jaro je báječným obdobím pro zkoušení něčeho nového. Půjdete do toho s námi?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno