Pedro Frujty Superželé Ovoplátky jsou revolucí mlsání. Želé bonbony s jedinečnou recepturou a 30 % obsahem ovocných šťáv z jablka, rakytníku a grapefruitu budou vaší nejmilejší dobrůtkou! Navíc jsou bez přidaných barviv. Superželé Ovoplátky také neobsahují, jak je pro značku Pedro typické, žádný palmový olej. Díky přírodním ovocným aromatům a zajímavým tvarům ve formě plátků se budou želé bonbony mlsat jedna radost. 

Pedro Frujty Superželé Ovoplátky jsou oproti jiným produktům složeny pouze z 8 ingrediencí. Ty jsou pečlivě vybírány, a proto i samotná receptura želé je jedinečná. Koncentráty jsou získávány ze šťáv z ovoce bohatého na vitamíny (rakytník, jablko, grapefruit). Mají lahodnou osvěžující a výrazně šťavnatou chuť.

Pedro Frujty Superželé Ovoplátky s přírodním aromatem z maracuji jsou baleny v 50 g sáčcích s ohledem na prémiovost produktu a kontrolu velikosti konzumované porce.  V receptuře nejsou použitá žádná barviva, bonbonky získávají svůj přirozený barevný odstín díky použitým přírodním šťávám.

Doporučená cena PEDRO v běžné maloobchodní síti prodejen je 14,90 Kč. Novinka Pedro Frujty je k dostání v síti firemních prodejen Pedro, síti obchodů COOP a vybraných prodejnách Tesco.

www.mojepedro.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno