Styl a design toalet

Pokud zařizujete byt či dům, dbejte na řádný výběr toalety. Nejen, že budete tuto místnost denně navštěvovat vy , ale i návštěvu můžete ohromit elegantně vyřešeným interiérem. Na výběr máme různé varianty toalet, pojďte si vybrat:

  • závěsné toalety – v dnešní době velice žádaný artikl. WC mísy jsou velmi praktické a funkční. Snadno se udržují v čistotě díky snadnému přístupu ze všech stran. Nosnost závěsných toalet je téměř neomezená, nemusíte se tedy obávat, že by se mísa utrhla.
  • stojící toalety – klasika, která zřejmě nikdy neomrzí. Pro konzervativní uživatele skvělá volba. V nabídce můžete vybírat z modelů se svislým, nebo vodorovným odpadem.
  • kombi toalety – velmi oblíbené za rozumnou cenu, disponuje hlubokým splachováním, spodním, nebo bočním napouštěním. Jak už název sám napovídá, sami můžete kombinovat mísu s nádržkou posazenou za zády. Variabilita je široká. I klasické toalety prochází vývojem a design je určujícím prvkem. Neplatí tedy, že by se jednalo o zastaralé prototypy.

Neprávem opomíjený bidet

Ač by se zdálo, že jsou bidety výdobytkem moderní doby, opak je pravdou. První zmínky o používání bidetů se datují již v 18. století. Stejně jako u toalet můžete u nás vybírat z různých variant. Bidet by měl vhodně doplňovat toaletu, proto pokud máte závěsné WC, vyberte i závěsný bidet.

Z naší nabídky:

  • stojící bidet s otvorem pro baterii,
  • závěsný bidet s otvorem pro baterii,
  • závěsný bidet bez bočních otvorů,
  • závěsný bidet, instalační sada.

Velký výběr sanitární keramiky najdete v našich showroomech v Praze, Brně  a Ostravě. Rádi vám tam s realizací vaší nové koupelny odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.keraservis.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno