Stojí před vámi vybavování dětského pokojíčku? Při pořizování výbavy nesmíte zapomenout na pokrývku podlahy, která v tomto případě hraje obrovskou roli. Děti se totiž batolí, na zemi si hrají a neustále s ní tedy přicházejí do styku. Pěnová podložka tedy představuje tu nejlepší možnost, do které můžete investovat. Koberce příliš vhodné nejsou díky nebezpečí spálení, naopak klasické podlahy mohou nepříjemně studit. Puzzle na zem jsou zaručeně nejlepší alternativou, kterou oceníte nezávisle na tom, jestli máte doma novorozeňátko anebo batole.

 

Materiál hraje velikou roli

Pěnová podložka musí být vyrobena z takového materiálu, který je zcela nezávadný a který dokáže garantovat naprostou bezpečnost. Právě to dokáže splnit polyethylen, který je navíc příjemně měkký a který nebude v žádném případě vyvolávat alergické reakce u vašich dětí. Puzzle na zem z tohoto materiálu rozhodně nehledejte u levných čínských výrobců, vsaďte si na českou kvalitu, která je v tomto případě sázkou na jistotu.

 

Rozvoj dětských dovedností

Vaše dítko bude mít za úkol jednotlivé kousky přeskládat, a právě u toho se naučí novým dovednostem a rozvine jemnou motoriku. Investice do této položky tedy bude mít i naučný charakter, což je rozhodně pozitivní. Děti navíc ocení krásné pestré barvičky a třeba i různé motivy zvířátek, které se naučí poznávat.

 

Kvalita podložky je důležitá

Puzzle na zem jsou vhodné zcela do každého pokojíčku. Můžete pořídit tolik dílů, kolik budete potřebovat, a to na základě toho, jak veliký pokoj je. Mimo jiné vás tyto podložky potěší i tím, že se dají velmi snadno omývat a že nevyžadují žádnou náročnější údržbu. I tak vám ale vydrží jako nové po dlouhá léta, a to bez výjimky. Barva neztratí na sytosti a povrch se neodře. Tato podložka je zkrátka tou nejlepší volbou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno