Léto začíná a je na čase přesedlat na novou vůni. Zapátrali jsme a chceme vás upozornit na 2 super novinky, které představila kultovní newyorská značka Carolina Herrera. I vy se můžete nechat unést svěžími a pikantními vůněmi, které byly inspirovány africkým kontinentem. Carolina Herrera přestavuje nové vůně pro ženy i muže.

 

Proč Carolina Herrera určitě ano?

Carolina Herrera patří mezi velmi prestižní módní značky. První módní kolekce Fall byla představena již v roce 1981 a úspěch přišel okamžitě. Díky elegantnímu a netradičnímu vzhledu si Carolina Herrera prorazila cestu k celebritám a stala se jednou z nejžádanějších vůbec. Jak tomu už bývá, nezůstalo jen u výroby oděvů. Už v roce 1988 vykoukl na svět první parfém pro ženy a i ten sklidil značný úspěch. I dnes mají vůně této značky své jedinečné kouzlo…

 

Co říkáte, zalíbí se i vám?

Novinkou jsou toaletní vody inspirované Afrikou, díky čemuž jsou svěží, pikantní, smyslné a divoké…

 

Carolina Herrera CH Africa toaletní voda pro ženy

Vůně pro ženy Carolina Herrera CH Africa přináší kouzlo nedotčené africké přírody. Jejím srdcem je čaj rooibos, skořice a iris, hlava ukrývá fialku a svěží pomeranč a základem je vanilka a kadidlo. Společně tvoří dokonale svěží vůni, která je ideální pro léto. Bude vám totiž připomínat krásu exotických dálek.

 

Carolina Herrera CH Africa toaletní voda pro muže

I pánové si mohou vychutnat nespoutanost africké přírody. Zajímavostí je silnější vůně kávy v kombinaci s pikantním pepřem a jemnou mandarinkou, kterou doplňuje ještě cedr a kašmírové dřevo. Carolina Herrera CH Africa je určena pro muže, kteří mají rádi výrazné a současně jemné vůně.

73-64522-toaletni-voda-carolina-herrera-ch-africa-100ml-m

Kde koupit?

Obě vůně má aktuálně v nabídce internetová parfumerie www.elnino.cz. Koupit zde můžete i parfémy dalších světových značek, špičkovou opalovací, tělovou i vlasovou kosmetiku a mnoho jiného. Vše za příjemné ceny a se zárukou rychlého dodání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno