Podprsenky jsou nedílnou součástí žen. Doprovází je den co den na každém kroku, zvedají jim sebevědomí, dávají na obdiv jejich přednosti – zkrátka se díky nim cítí mnohem lépe a žensky. Vybrat si tu pravou je mnohdy běh na dlouhou trať a každá žena alespoň jedenkrát v životě sáhla vedle. Podprsenka není jen praktické prádlo, které musí hlavně dobře sedět – je to ženská přednost, která ačkoli není na první pohled vidět, může hrdě zastávat roli perly ženského šatníku. Neumíte-li se rozhodnout či si snad s výběrem nevíte rady, dnešní článek vám v mnoha ohledech určitě napoví!

Něžná klasika

Sněhově bílá podprsenka je nesmrtelnou klasikou, která by neměla chybět žádné ženě. Rozhodně neplatí, že bílá je nudná, ba naopak! Působí elegantně a svůdně, čistě bílé linie a andělsky nevinný odstín dodá každé ženě na přitažlivosti. Kromě toho se velice snadno kombinuje s jakýmkoli typem outfitu, a co se barev týče, nejste nikterak omezováni – bílá zkrátka není vidět. Bílý podprsenkám netřeba se vyhýbat, vždyť i ony mají něco do sebe!

822d06bd6c6f3d8c20d40c59073311bc

Odvážným štěstí přeje

Perfektně propracovaná černo-béžová podprsenka zalichotí každé ženě, které nechybí jistá dávka odvahy. Díky svému provedení dokonale splyne s vaším tělem, vytvoří harmonický celek a zároveň vykouzlí dojem, že je průsvitná. Černé prvky tomuto kousku dodávají elegantní nádech, v kombinaci s béžovou barvou, jež se velice podobá barvě kůže, přivedete okolí do rozpaků. Pokud se nebojíte vybočit z řady, je tato perla určená právě vašim ňadrům!

a3db0b7f125accd06158971ae49527c8

Pohodlí na prvním místě

Zvláště ženy, kterým příroda do vínku nadělila objemnější poprsí, moc dobře vědí, jak nepříjemné a nepohodlné může být nošení nesprávně zvolené podprsenky. Maximum pohodlí a příjemný vzhled vám slibuje podprsenka zdobená elastickým tylem, jež si můžete pořídit ve vícero barevných provedeních. Pokud jste ještě nenašli svou perlu mezi podprsenkami, nechte se okouzlit různorodým výběrem na daniela-pradlo.cz, kde si zaručeně vybere i ta nejnáročnější z vás!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno