Nemusíte být zrovna vrcholovým kulturistou, abyste si nešťastnou souhrou náhod či třeba jen vlastní neopatrností zvládli přivodit nějaký úraz. V tradičním životě číhá potenciální nebezpečí prakticky na každém rohu. Ke zranění můžete přijít dřív, než řeknete švec. Co ale dělat v situaci, když už je na prevenci příliš pozdě? Existují způsoby, jak můžete rekonvalescenci atraktivně ukrátit.

Nepatrná i závažnější zranění nejsou výsadou pouze profesionálních sportovců nebo těch, kteří ve svém volném čase moment neposedí. Ke zlomenině, nepěknému výronu, zhmožděnině či vykloubení můžete přijít raz dva i při víkendové procházce, v pracovním prostředí, v průběhu rekreačního sportování nebo třeba i v domácnosti. A ani se přitom nemusíte věnovat  riskantním aktivitám.

brokers-781375_640

Pokud se něco takového přihodí, bolest a omezená pohyblivost zdaleka nejsou jedinou nepříjemností, která vás může potkat. Obvykle s sebou tato indispozice nese další neblahé důsledky. V závislosti na hloubce poranění můžete být vyřazeni z pracovního procesu, někdy i na dlouhou dobu, což zpravidla na konci měsíce pocítíte na výplatní pásce mnohokrát tak bolestně. Vyhlídka kupící se příchozí pošty v e-mailové schránce, pracovní stůl pohřbený pod nánosem hromádek a důležitých dokumentů a počítač oblepený lístečky se vzkazy od kolegů zajisté vašemu zdravotnímu stavu také neprospějí, spíše budou mít za následek intenzivnější přitížení. A jestli k tomu ještě přičtete starost o rodinu a pohodový chod domácnosti, pravděpodobně už teď máte orosené čelo. Naštěstí svému brzkému uzdravení můžete jít naproti a zotavování si rapidně zkrátit.

teddy-562960_640

Řešením je enzymoterapie

Enzymy jsou komplexní látky, které si náš aparát umí vytvořit trávením bílkovin obsažených v přijímané potravě. Jejich přítomnost v těle je pro zdraví a život nejen prospěšná, ale přímo bezpodmínečně nutná. Mají celou škálu specifických funkcí – díky nim se v našem organismu odehrávají náročné biochemické procesy, které zajišťují podstatné životní funkce. Enzymy jsou zodpovědné za řízení, případně urychlování těchto procesů. A právě tím, že tělu dodáme jisté enzymy, můžeme výrazně napomoci hojení. Jejich dodáním podpoříte cévní a lymfatický systém a tělo se s poškozením po úrazu lépe vypořádá. Naordinováním enzymoterapeutických léků můžete dobu pracovní neschopnosti zkrátit dokonce až o polovinu! Dobrou zprávou je, že se pro takové léky nemusíte vypravovat k lékaři a tam si složitě vymáhat předpis. Potřebné enzymy obsahuje i běžně prodejný lék Wobenzym, který jednoduše seženete v každé lékárně. Jeho účinnost potvrdily už desítky klinických studií. Užívají ho dokonce i vrcholoví sportovci, aby předcházeli ztrátě kondice v důsledku dlouhodobého prodlévání tréninku.

Tento typ terapie umožňuje rychlejší vstřebávání otoků, krevních výronů a podlitin, s čímž jde ruku v ruce i sražení bolesti a zánětlivých projevů. Navíc tím řádnou léčbu neošidíte, jen urychlíte její přirozený průběh. Nemusíte se tedy strachovatt, že by došlo k nedostatečnému doléčení, jež by se mohlo v budoucnu negativně projevit. Jestli vás proto jímá hrůza při představě, jak vás způsobené zranění zpomalí a omezí v každodenním provozu, zkuste vsadit na sílu zázračných enzymů.

boardwalk-279890_640

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno