Zvláště majitelky kratších vlasů mají s jejich každodenní úpravou často problém. Jak to udělat, aby jejich účes nevypadal stále stejně? Navíc často bojují s jejich nedostatečným objemem a splihlostí. Moderní kulmofény si ale umí poradit s obojím.

Spojení kartáče a fénu je při domácím upravování vlasů stále velmi oblíbené. Kulmofén dokáže vlasy zároveň vysoušet i slušivě upravovat. Dobře navržený kulmofén se navíc snadno ovládá a k vysušení a upravení krátkých vlasů nad ramena mu stačí pouhých pět minut. Takový je rozhodně i MPM MLW03 rotační kulmofén z e-shopu http://www.spotrebice-vitek.cz//font>, kde k němu navíc nabízejí i rozšířenou záruku 2+1 zdarma.

 

Kulmofén pro krátké i dlouhé vlasy

MPM MLW03 rotační kulmofén s příkonem 750 W obsahuje dva vyměnitelné praktické kartáče rozdílných velikostí, díky kterým se hodí i pro delší vlasy, které přímo vybízejí k různým experimentům. Malý kartáč má průměr 32 mm, zatímco velký kartáč rovných 50 mm. Tři možnosti nastavení teploty, tlačítko pro studený vzduch a dvě rychlosti foukání dovolí při úpravě účesu popustit uzdu fantazii a zároveň vlasy zbytečně neničí. Regulace rotace kartáčů se zasouvacími štětinkami je navíc maximálně snadná a plynulá, takže se vlasy necuchají a nep říjemně netahají.

Kulmy a kulmofény by měly obsahovat i poutko na zavěšení, které jim zajistí snadno dosažitelné místo v jakékoliv koupelně, a ani tento model není výjimkou. Můžete ho pověsit vedle koupelnového zrcadla a mít ho tak po ruce vždy, když budete potřebovat dodat svým vlasům objem nebo jedinečný vzhled.

Nebojte se použít ani značková tužidla. Při nanášení od kořínků dodají vašim vlasům objem tak dokonale, jak to samotný účes nikdy nedokáže. MPM MLW03 rotační kulmofén samozřejmě použití nejrůznějších vlasových stylingů nevylučuje. Čtyři různé teploty foukané vzduchu naopak podobné experimenty plně podporují. Buďte krásná a svůdná za každých okolností!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno