Zkušená úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se již mnoho let úspěšně potýká s graffiti vandalismem v Brně. Zákazníkům zodpovědně pomáhá dávat do pořádku a spravovat jejich majetek, který se stal terčem těchto pouličních „umělců“. S tímto jí pomáhá právě antigraffiti ochrana.

Při odstraňování graffiti způsobují vážné problémy porézní a strukturované povrchy fasád. Zákazníci si totiž, možná z důvodu nedostatečné informovanosti nebo v rámci relativního ušetření financí, nenechají aplikovat antigraffiti ochranu, a to i přes to, že je jejich majetek v neustálém ohrožení vandalů.

Je skutečně velmi důležité, aby majitelé přehodnotili tuto situaci a uvážili, zda se jejich majetek nenachází v ohrožených lokalitách, kde sprejeři řádí nejvíce. Finanční náprava zničených fasád od sprejů, na které nebyla aplikována antigraffitová ochrana je velmi nákladná a odstraňování graffiti i při sebevětším úsilí a snaze je úspěšné jen z 60 – 90 %.

Povrchy, jako jsou marmolit, žula, umělý kámen a další ušlechtilé materiály, mají snadno prostupnou strukturu. Sprejová barva se dostane hluboko do struktury těchto materiálů a  poté není možné tyto škody efektivně napravit tak, aby nebyly zřetelné. V ojedinělých případech se může stát, že se odborným pracovníkům této kvalitní firmy podaří i přes tato úskalí graffiti zcela odstranit, ale na to v žádném případě nelze spoléhat.

Strukturované povrchy, které nejsou ošetřeny antigraffiti nátěrem či nástřikem a sprejeři je posprejují, je nutné vyměnit, protože z nich graffiti půjde jen těžko odstranit. S tím souvisí i značné finanční náklady. Tomu se ovšem dá předejít jediným možným způsobem – aplikací antigraffitové ochrany AGO, kterou vám společnost A SERVIS odborně  nanese.

Pokud použijete na svou novou fasádu, terasu nebo například schodiště jeden z výše uvedených ušlechtilých materiálů, tak je skutečně velmi prozřetelné chránit tyto povrchy ihned po realizaci antigraffitovou ochranou. Aplikace ochrany touto firmou vám zaručuje zcela nenákladný servis a okamžité odstranění při zjištění nových sprejerských tagů. Stačí jen kontaktovat pracovníky A SERVISU.

02 Graffiti_červené_dveře_tagy

 Antigraffitová ochrana je výbornou volbou nejen z hlediska odrazení vandalů, ale také chrání majetek před nepříznivými vlivy z ovzduší a městských spadů a před deštěm. Jinými slovy fasáda se zakonzervuje a nebude napadnutelná ani vandaly, ani vlhkostí a vlivy, které způsobují  klimatické podmínky.

A SERVIS je kvalitní úklidová společnost se silným zázemím a velmi oceňovanými mezinárodními zkušenostmi, která se zabývá mnoha dalšími úklidovými službami – mytí oken a výloh, výškové práce, čištění fasád, nátěr proti plísním LSG, strojní čištění koberců kotoučovým strojem, čištění a voskování podlah, po stavební úklid, úklid po malířích a rekonstrukcích, pravidelný úklid v domácnostech a kancelářích.

8 KOMENTÁŘE

 1. Celý objekt mého pozemku střežily kamery a přesto se na budově objeví graffiti je toto možné , hledal jsem firmu na odstranění těchto malůvek a uspěl až u společnosti A SERVIS , moc děkuji a především za jejich antigraffitový nátěr , který se vyplatil a už více žádné graffiti

 2. odstranění graffiti jsem zadal společnosti A SERVIS ,graffiti odstraní a ještě nanesou ochránný nátěr AGO jsem spokojený s výsledkem jejich práce a posílám doporučení na tuto společnost

 3. Sklo a leštěné kovy to je materiál,který určitě nesnese AGO nátěr tedy antigraffitový nátěr.
  Jinak jsem spokojený se službou A SERVIS ,který mi odstranil graffiti z mého obchodu
  děkuji Patrik Sokol

 4. Vandalové a jejich graffity ,proč né,ale určitě né na skleněné výloze obchodu .
  Odkaz na firmu A SERVIS LIPKA mi pomohl děkuji

  • Na stránkách společnosti A SERVIS jsem se dočetl , že nátěr AGO tedy antigraffitový nátěr se nenanáší pouze sklo a leštěné kovy , jinak je možno ho aplikovat na všechny druhy ploch , doporučuji navštívit stránky společnosti kde zjistíte vše potřebné s pozdravem Luboš

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno