Jak vysvětluje ředitel společnosti Skinzone , Petr Svoboda: „Díky tomu, že se společností Skinzone máme dlouhodobou zkušenost s tím, že zákazníci chtějí originální kryty na mobilní telefony. Stejně tak jsme si v zahraničí i u menších výrobců zde v České republice ověřili, že velké nadnárodní řetězce neposkytují zákazníkům to, co momentálně hledají nejvíc. Tedy unikátní módní kousky a doplňky. Rozhodli jsme se nabídnout jim , co jinde nenajdou. Tedy možnost ovlivnit, jak budou jejich oblíbené kousky pro denní nošení vypadat. Navíc podle průzkumů, které máme k dispozici, se bude personalizace módy dále zvyšovat a my chceme být u toho a to v rámci celého trhu EU. Již nyní přicházíme s novou komoditou a technologií, díky které umožníme ženám nosit originální model za příznivou cenu. Navíc dáváme každé ženě možnost splnit si vlastní sen – stát se alespoň na chvíli módní designérkou.

A nově si pod hlavičkou Skinzone můžete koupit doplňky z té nejluxusnější italské kůže. Obal na knihu, cestovní pas, ikonickou Tote kabelku a další novinky, které jsou jedinečné potisky měst, která milujete, kde jste se poprvé zamilovala i která toužíte navštívit.

Precizně zpracované kožené doplňky jsou přesně tím krásným dárkem, který vás potěší. Navíc, pokud si vyberete, nebo navrhnete vlastní motiv. Více hledejte na www.skinzonefashion.com a www.skinzone.cz (ochranné kryty s vlastním designem, personalizované doplňky). Informace najdete na této stránce: https://we.tl/5zcLFqiuA4

Údaje o společnosti Skinzone

Společnost Skinzone se výrobě ochranných fólií , skel Screenshield a dekorativních ochranných krytů na telefony věnuje již více než pět let. Při nákupu dekorativních potisků je možno vybrat si z téměř 900 nabízených návrhů, nebo jednoduše nahrát vlastní foto, obrázek,nebo grafickou malbu a počkat na zaslání výsledného dekorativního skinu během několika dní.

Cena dekorativních skinů je závislá na typu zařízení, na které jsou aplikovány, u mobilních telefonů se cena základních skinů pohybuje kolem 200 Kč, v případě notebooků, tabletů a e-readerů se pohybuje kolem 350 Kč. Ochranné kryty na mobilní telefony jsou technologickou novinkoua a cena začíná na 499 Kč.

Ochranné fólie Screenshield™ (můžete si vybrat ze dvou typů: Screenshield™ standard nebo Screenshield™ Tempered Glass) snadno ochrání všechna vaše zařízení s dotykovým displejem , nabízí doživotní záruku a je jedním z nejlepších způsobů ochrany mobilních a elektronických zařízení. Více najdete na: www.skinzone.cz , www.screenshield.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno