Plotem ohraničujeme to, co je pouze v našem vlastnictví a můžeme si v tomto prostoru vystavět cokoliv podle své libosti. Podívejme se například na automobil, který lidé na sídlištích musí nechávat na veřejném parkovišti a každý den bojovat o nekryté místo mezi ostatními. A co takhle využít svého pozemku a vytvořit si své vlastní parkovací místo? Při volbě garáže se pak objevují, jakou si nechat postavit a kolik bude stát? Pokud hledáte ekonomicky výhodné stání, které nezabere příliš času spojeného s výstavbou, mohla by vás zaujmout plechová garáž. Podívejme se na hlavní přednosti tohoto alternativního řešení.

 

Plechová garáž šetří materiál i peníze

A přesně o tohle dnešním lidem nejvíce jde. Ušetřit čas, peníze, materiál i náročnost výstavby. Plechová garáž se tak nabízí jako senzační volba a k tomu má hned několik předností. V první řadě je to cena, jelikož levné plechové garáže se zinkováním seženete na trhu již od částky 10 000 Kč, což je velmi nízká cena. Navíc není třeba takovou výstavbu vůbec probírat s úřady, jelikož stačí standardní ohláška. Tedy za předpokladu, že plechová garáž nepřekročí rozměr 25 m2. Dokonce není třeba ani investovat do výstavby základové desky, toto parkovací stání se realizuje na patky nebo betonové základy.

 

Plechová garáž rychle a levně

Pokud se řekne výstavba parkovacího místa, každý se zalekne radikálního zásahu do konstrukce domu. Plechová garáž tyto obavy odsouvá na druhou kolej, jelikož se s žádným zásahem nesetkáte. Během jednoho dne je vše zrealizováno a garáž můžete ihned používat. Jedná se o nejrychlejší a zároveň nejdostupnější alternativu na trhu.

Každý klient si sám zvolí rozměr tak, aby co nejlépe vyhovoval jeho potřebám a následně i barevnost, takže se nemusíte obávat předepsaných parametrů.

Pro více informací o plechových garážích získáte na internetových stránkách poskytovatele https://www.hobbytec.cz.

2 KOMENTÁŘE

  1. Nedávno jsem si koupila starší auto značka Škoda Roomster, které potřebovalo vyměnit několik dílů, aby bylo zase jako nové. Můj kamarád je nejlepší automechanik a odstraní jakoukoliv závadu na vozidle. Proto jsem to měla vše bez starostí, jelikož objednal všechny díly škoda, které byly potřeba vyměnit a za několik dní jsem měla auto opravené.

  2. Plechová garáž je zbytečně moc nákladné řešení. A hlavně, kdo se s tím bude neustále otevírat a zavírat? Na to zapomeňte. Najděte si radši někoho, kdo vám postaví normálně pergolu a nebo jen garážové stání. Když použijete zatravňovací dlaždice a budete se čas od času starat jako o zahradu, tak budete mít krásné místo před barákem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno