To pravé pro vás

Spodní prádlo nevzhledně se krčící pod látkou nebo čouhající z pod šat – i v běžném dni se tyto prohřešky nepromíjejí, a co teprve na slavnostní události. Pokud se chcete vyvarovat všem těmto nepříjemnostem, stačí si šaty se zvoleným spodním prádlem vyzkoušet a chvíli se v obojím pohybovat. Kalhotky by měly mít správnou velikost, aby vám nepadaly nebo naopak se příliš „nezařezávaly“ a netvořily tak nevzhledné boule na bocích. To platí zejména u šatů na tělo. V upnutých střizích jde vidět vše, ideální je proto obléci bezešvé dámské spodní prádlo, které vám nebude kazit celý outfit obrysy. Do přiléhavých šatů také nikdy neoblékejte tanga.Pokud toužíte po útlejším pase či chcete zamaskovat větší bříško, avšak na úzkých šatech trváte, vyzkoušejte stahovací prádlo, které skvěle podtrhne figuru, schová vše nehezké a naopak zdůrazní vaše přednosti.

Důraz klaďte i na správnou podprsenku. Plesové šaty mají totiž nezřídka hluboké dekolty či odhalují celá záda. Nesedící, barevně neladící či jakkoliv čouhající podprsenka by byla velice nevhodná. Vyberte si proto podprsenku, která vám sedne perfektně – jak obvodem, tak i velikostí košíčků. Tvar podprsenky zvolte podle typu výstřihu. Nezapomeňte, že do korzetových šatů patří podprsenka bez ramínek! I průhledná jsou nepřípustná.

Nejenom dámy, ale také pánové si na plese mohou přivodit pár nemilých okamžiků, pokud nezvolí správné pánské spodní prádlo pod společenský oblek. Jak je to možné? Pod oblek totiž zásadně patří přiléhavé prádlo. Pánové tak budou muset pro jednou zapomenout na ráj volného prostoru s oblíbenými trenýrkami a spokojit se se slipy nebo boxerkami. Jakékoliv přebytky látky by totiž způsobily nevzhledné boule a pokazily tak celkový dojem.

A co si oblečete na ples vy?

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno