Když jí žádné dildo zkrátka nevyhovuje

Pokud máte doma náročnou partnerku, určitě víte, jak těžké je vybrat produkt, který by ji po všech stránkách uspokojil. Tak proč se plahočit po erotických obchodech, když můžete tu nejlepší inspiraci načerpat přímo na domácím písečku? Jednoduše pořiďte sadu pro odlitek penisu a vytvořte společně ideální dildo se vším všudy! Navíc si budete jistí, že při pracovní cestě zanecháváte svůj největší poklad v těch nejlepších rukou!

 

Antistresové pomůcky žhavě!

Zapomeňte na slábnoucí vlnu fidget spinnerů a sáhněte po žertovných erotických pomůckách, které zbaví stresu i toho největšího mrzouta! Antistresový penis Fleshlight je zaručenou sázkou na jistotu. Je z hebkého materiálu připomínajícího skutečnou kůži a když ho trochu pomačkáte, uvidíte, jak špatná nálada mizí v nenávratnu!

 

Vtipné prádélko pro intimní chvilky

Chcete něco, co vás pobaví i vzruší zároveň? Tak zapátrejte v záplavě krajek, průsvitných košilek a průstřihů odhalujících přesně to, na co máte zrovna chuť! Vtipné erotické prádlo může mít mnoho podob. Třeba vtipné minimalistické body s obří mašlí stačí jen obléknout a nechat obdarovaného, aby si své překvapení rozbalil sám! Tohle bude zaručená trefa do černého u každého zamilovaného páru, to nám věřte!

Chcete vědět, jak velký úspěch měl váš vtipný erotický dárek? Pak nezapomeňte vybavit svého partnera praktickým erekčním kroužkem s počítadlem a hned budete mít jasno! Všechny tyhle vychytávky a ještě mnohem víc koupíte na stránkách Elektro-produkt.cz jen v té nejlepší kvalitě. Ocenění Spolehlivá firma a další vám zaručí, že nakupujete u skutečných profesionálů, kteří vám neprodají nic, co by sami sobě nedoporučili!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno