Jak jste si již jistě povšimly, stále větší množství žen dbá na to, aby se mohly pochlubit svými mnohdy velice stylovými nehty. Nedivíme se jim, mnoho z nich si zaslouží náš obdiv. Avšak stále jsou mezi nimi i „šedé myšky“, které si moc na úpravu nehtů pomocí některých přípravků nepotrpí. Většinou mají tyto ženy problém i při stříhání, kdy každý nehet vypadá poněkud jinak.

Co máme tedy dělat, abychom se staly v očích druhých kočkami, které vždy s radostí mohou vystrčit své drápky a pochlubit se jimi? Je to velice jednoduché. V první řadě si musíme zvolit tvar nehtů, jenž se bude nejvíce hodit k našim rukám. Dalším klíčovým postupem je zapilování, abychom pak třeba při práci nezatrhávaly, ale též proto, že následná úprava na nehtu vypadá mnohem lépe. Než začneme přemýšlet o lacích a podobně, měli bychom nehty nejprve ošetřit podkladovým lakem, jenž podpoří to, aby barvy, případně akryl, dobře držely. Po nanesení vybraného laku je záhodno tuto vrstvu potřít speciální fixační emulzí, která je již poslední a zajistí nám to, že naše nehty vydrží dlouho krásné, lesklé, pevné a bez popraskaných vrstev laku.

Největším problémem předchozího kroku je to, zda preferujete barevné nehty, nebo naopak spíše akrylové nehty. Pro barevné nehty je třeba použít barevného laku, který si snadno a rychle nanesete bez sebemenších problémů. Co se týče akrylových nehtů, je nutno použít více přípravků a nanášení trvá trošku déle, i přes to, že není třeba UV lampy. Veškerý sortiment, jenž je třeba jak pro jedno, tak i pro druhé můžete sehnat bez potíží na MagicNails.cz. Zde najdete i spoustu rad a tipů, které uvítáte při kouzlení se svými nehty, aby toho nebylo málo, můžete si přečíst i uživatelské zkušenosti s jednotlivými produkty. Po úpravě již taste své drápky, ať je může vaše okolí obdivovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno