Způsob plnění

Chtěli byste pračku, která se naplňuje předem nebo raději upřednostníte takovou, do které budete vkládat oblečení horem? Většinou se lidé rozhodnou podle toho, na co jsou zvyklí, případně podle toho, jak mnoho místa mají v koupelně k dispozici. Pokud je koupelna spíše menší, praktičtější je vybrat pračku s otvorem na vrchu, který nepřekáží při průchodu koupelnou.

Spočítejte si půjčku od České spořitelny na nové vybavení domácnosti.

Počet otáček

Ty nejmodernější pračky disponují možností až okolo 2000 otáček za minutu. Platí zde jednoduchá přímá úměra – čím více otáček pračka má, tím rychleji vyperete prádlo, tj více času ušetříte při praní.

 

Maximální hmotnost náplně

Pokud máte velkou domácnost nebo vaši členové rodiny mají spoustu oblečení, je určitě plusem mít pračku s větším objemem náplně. Tímto způsobem vyperete více oblečení najednou a vyhnete se tak mnohonásobném praní. Můžete se pak místo toho věnovat něčemu příjemnějšímu než je praní.

 

Kombinace sušičky a pračky

Pračka nemusí vždy jen prát, což je její primární funkce a většinou jediná, ale občas má zabudovanou i funkci sušení.

 

Další funkce

Na rozdíl od chladniček nebo sporáků nás u praček zajímají i jiné parametry. Kromě úspory energie je důležitý i nárok na vodu nebo počet otáček pračky.

 

Značka

Na výběr máte z více značek jako Whirpool, BEKO nebo Electrolux. Pračky Whirpool jsou považovány za jedny z těch rychlejších, takže během dne vyperete více prádla. Firma Whirpool je jedničkou na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti již více než 100 let.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno