Příběh padesáti odstínů šedi snad není potřeba žádné ženě představovat. Z knižní série se stal bestseller, filmové premiéry byly také beznadějně vyprodané. E. L. Jamesová mnohým ženám pěkně zamotala hlavu a také přinesla osvětu do ložnic po celém světě. Právě na základě její série totiž spousta lidí získala odvahu vyzkoušet v sexu něco nového.

Pamatujete si, co se vám honilo hlavou, když jste poprvé četla o červené mučírně? Vzpomínáte si, jak pan Grey nasadil Anastasii masku na oči a ona jen čekala, co se bude dít dál? Zkuste se trochu inspirovat filmem či knihou, domluvte se s partnerem, nakupte hračky pro dospělé a okořeňte si sexuální život!

 

Začněte zlehka, třeba tou maskou přes oči

Nejste si jistí, zda se vám budou BDSM praktiky líbit? Přivázat protějšek k posteli a začít ho šlehat koženými důtkami opravdu není zrovna vhodný začátek. Ke všemu se musíte propracovat postupně. Časem se možná dostanete i k té červené mučírně.

Pěkným základem je zmiňovaná maska na oči. Můžete ji nasadit partnerovi, nebo on vám, a pak si užívat chvilky, kdy dotyčný nemá tušení, co s ním provedete. Nebudete tušit, zda má zrovna v ruce vibrátor nebo kostky ledu. Ano, k netradičním sexuálním hrátkám dost často nepotřebujete žádné speciální pomůcky. Velmi zajímavé je třeba to, když si navlečete pletené rukavice a zkusíte se hladit netradičním povrchem. A oči se dají zavázat i obyčejným šátkem či kravatou.

 

Postupně vybavujte červenou mučírnu

Jakmile propadnete společné vášni, máte postaráno o dárky na spoustu příštích narozenin, svátků a Vánoc. Výbavu červené mučírny můžete dokupovat postupně. Začnete od lehčích, jemnějších praktik a nakonec se dostanete k pravému BDSM. Nezapomeňte si stanovit bezpečnostní slovo, jaké měla i Anastasia, abyste věděli, kdy má už partner dost.

Skvělé tipy pro vybavení červené mučírně najdete v článku 50 odstínů svobody – moje červená mučírna. Zároveň si tam můžete přečíst rady, jak zkombinovat romantiku s něčím ostřejším, abyste byli oba spokojení.

 

Vyzkoušejte i jiné praktiky z 50 odstínů

Z příběhů 50 odstínů se ovšem nemusíte inspirovat pouze v mučírně. Vzpomínáte si například, jak se Anastasia musela ohnout, aby do ní pan Grey mohl vložit venušiny kuličky? S těmi si užijete i vy. Zpříjemní vám úklid, procházku nebo obyčejný nákup. Poměrně zajímavě zní také milování ve vaně. Nicméně tady už záleží na tom, jestli máte doma dostatečně velkou vanu.

V sexshopech dnes najdete i kolekce věnované přímo 50 odstínům šedi. Bývají poměrně bohaté a často v nich objevíte i to, co Anastasia s panem Greyem v knihách nepoužívali. Ostatně kniha vám může sloužit jako pomůcka nebo inspirace, ale do ničeho se nenuťte. Dělejte prostě to, co je vám příjemné, do čeho máte chuť a co se vám s partnerem líbí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno