Chcete udělat koupání svým dětem radostnějším a zároveň si přejete, aby jejich koupací výbava byla z kvalitních materiálů? V tomto článku se zaměříme na to, jak správně dítěti vybrat osušku nebo ručník. Je jisté, že dětské osušky a ručníky by neměly chybět v žádné koupací výbavě. Zásadním účelem ručníku je, aby byl savý. Nejvhodnější ručníky a osušky jsou jednoznačně ty, které jsou vyráběny ze 100% bavlny. Nejkvalitnější bavlna pochází z afrického kontinentu. Pokud chcete mít opravdu dobré ručníky a osušky, musí být vyrobeny z kvalitní a čisté bavlněné příze. Stejně důležitá jsou vlákna použita na přízi. Nejkvalitnější froté ručníky jsou z dlouhých vláken, která mají vyšší schopnost nasávat vlhkost, jsou pevnější a dlouho vydrží.

Design dětských ručníků a osušek je v dnešní době trendem

Každé dítě se bude radovat z toho, když na své osušce, župánku či ručníku bude mít obrázky své nejoblíbenější pohádkové postavičky. Těmi nejoblíbenějšími již po dlouhou dobu zůstavají postavičky z kolekce Disney. Takže zde nesmí chybět Princezny, Mickey a Minnie, dětmi milovaný Medvídek Pú, Spiderman a pochopitelně Cars.

Nejprodávanější je v současné době nová kolekce od Disney z pohádky Ledové Království. Tyto osušky a ručníky zobrazují veškeré její hrdiny Annu, Elsu, Kristoffa a Olafa. Dále jsou velmi žádanými Mimoňi, Angry Birds, Doktorka Plyšáková a mnoho dalších.

 img_22644_021b54aab058b273d4a50371cda98e72_1

Nákup dětské koupelnové výbavy z pohodlí vašeho domova

Pokud chcete vašemu dítěti udělat radost a zapojit jeho nejoblíbenější pohádkové hrdiny do jeho koupelnové výbavy, obraťte se na internetové stránky BaFshop.cz, kde naleznete bohatou nabídku obrázků všech a mnoho dalších výše zmiňovaných pohádkových postaviček.

Dětské osušky, ručníky, župánky, ale také deky a povlečení můžete pro vaše chlapce a děvčata vybírat z pohodlí vašeho domova za skvělé ceny. Udělejte svým dětem radost a dopřejte jim kvalitní výbavu do koupelen, na pláž či na bazén s jejich nejoblíbenějšími hrdiny.

5991328202960

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno