Nenechávejte svůj karavan na pospas nepříznivým klimatickým vlivům a nechte se inspirovat zdařilou nabídkou moderních přístřešků. Víme, jak si vybrat ten správný.

 

Přístřešek pro karavan vám poskytne ochranný háv

Obytný vůz rozhodně nepatří mezi levné záležitosti. O mnoho více se tak vyplatí myslet na jeho účinnou ochranu, která mu přirozenou formou prodlouží celkovou životnost. Přístřešek pro karavan je tak stejně důležitý, jako ochranná konstrukce pro osobní automobil.

 

Přístřešek pro karavan podle velikosti

Přístřešky pro karavan vybíráme především podle velikosti. Nezapomínejte na optimální rozměry, jejichž správné určení je pro komfortní využívání a parkování naprosto zásadní. Usnadníte si především manipulaci s vozem při zajíždění a vyjíždění.

I za předpokladu, že vlastníte menší karavan, myslete rovnou na budoucnost, kde se možná objeví karavan podstatně větších proporcí. Proč následně vstupovat do finančně nákladné rekonstrukce. Prozatímně volné místo se dá vždy smysluplným způsobem využít.

 

Volba správného materiálu

Přístřešek pro karavan si nechte zhotovit především z pevného a zároveň odolného materiálu, který nevyžaduje údržbu. Hlavní důraz klademe pak na typ střešní krytiny. Ta se stává nejdůležitějším prvkem celého kompaktního řešení v rámci poskytnuté ochrany vašemu karavanu. Společnost Hobbytec doporučuje polykarbonát/lexan vyznačující se ve své cenové kategorii bezkonkurenčními vlastnostmi.

1 komentář

  1. Já když koukám na tu fotku, tak to vypadá perfektně, ale dokážu si třeba představit i obyčejnou střešní krytinu položenou na přístřešku. Tady by to bylo asi Ok. sladěné s tou barvou střechy v pozadí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno