Ono totiž atypická prsa má asi každá žena. Vždyť každý člověk je originál a svým způsobem krásný. A věřte, že ačkoliv velká část české ženské populace nosí velikost 75B, ve skutečnosti by mnohé ženy potřebovaly úplně jiné číslo. Některé nosí špatnou velikost celý život, další na to časem přijdou. A jak jste na tom vy?

Faktem je, že právě v té 75B je výběr podprsenek obrovský. Problém nastává, když máte obvod 65 a prsa déčka, nebo naopak potřebujete spíš mini velikost 75A. Sortiment v těchto velikostech je omezenější, navíc hodně záleží i na provedení. Jak na velké, tak na malé poprsí prostě nesedne všechno, co nese označení správné velikosti. Takže kde sehnat dobrou podprsenku?

 

A co je to vlastně dobrá podprsenka?

Je vůbec potřeba tento pojem vysvětlovat? Dobré podprsenky správně sedí, tvoří pro prsa oporu (v případě velkých), případně je trochu nadzvednou za účelem většího objemu (u menšího poprsí). Také musí hezky vypadat. A to je výhoda žen s menším poprsím. Ty si mohou bez potíží nosit krásné krajkové modely a braletky bez kostic. Podprsenky velikostí D, DD, či dokonce E už se v takovém hezkém provedení příliš často nedělají. Nicméně i s touto velikostí se dá sehnat žensky působící spodní prádlo. Jen musíte vědět, kde ho hledat.

 

Sázkou na jistotu jsou specializované obchody

Jestli sháníte malé, nebo naopak velké velikosti, určitě lépe pochodíte v kamenných obchodech a e-shopech specializovaných přímo na spodní prádlo. Každopádně vyzkoušejte podprsenky Astratex, které nosí například i Iva Kubelková. Tam ženské potřeby chápou, nabízí i velikosti 65E či 85D, a to v modelech bez kostic a s nevyztuženými košíčky. Babičkovsky vypadajícím podprsenkám je tedy konec. Pokud toužíte po levnějším nákupu, doporučujeme prozkoumat i Bonprix katalog. Také tam najdete větší velikosti a naopak i spodní prádlo pro menší prsa.

1 komentář

  1. Na internetu je mnoho podprsenek v atypických velikostech, kterých na kamenné prodejně moc neseženete. Protože je menší poptávka. Takže sehnat nějakou opravdu s velkými košíky je dost oříšek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno