Důvodů, proč si vyrobit vibrátor ve tvaru vlastního penisu, může být několik. Jste často na cestách a partnerce se stýská, chcete být při pořizování erotické hračky originální nebo prostě jen chcete vyzkoušet, jak se to dělá. Není to nijak složité, v sadě pro odlitek penisu najdete vše co potřebujete a to včetně vibračního motorku a podrobného návodu k použití. Pak už stačí jen trochu šikovnosti a trpělivosti. Pokud jste si mysleli, že odlitek budete vyrábět ze sádry, jste vedle. Aby byl opravdu použitelný a funkční, musí být materiál příjemný a sádra by vaši partnerku asi moc nepotěšila. Materiál, ze kterého svou kopii odlijete, je lékařský silikon.

Samozřejmě, pokud chcete partnerku překvapit, tak ji z příprav vynechte a vše zařiďte sami, ale celá výroba vibrátoru může být dobrou zábavou pro oba a navíc se vám pomoc bude hodit. D připravené formy nalijete hmotu podobnou sádře a vsunete penis, po cca dvou minutách máte formu hotovou. Pak stačí dvě hodiny počkat, až forma zatvrdne a nalít silikon, který je také součástí sady. Do silikonu nezapomeňte následně zasunout vibrační motorek a nechte odležet 24 hodin. Pak odstraňte formu a máte hotovo – váš vibrační odlitek penisu je připraven.

Nemusíte sadu nikde pracně shánět objednáte si ji z pohodlí domova a diskrétně online na www.elektro-produkt.cz a doručí vám ji až domů. Sada je skvělá i jako dárek pro kamaráda, na rozloučení se svobodou nebo třeba k narozeninám. Užijete si legraci již při jejím používání a pak vám zůstane funkční silikonový vibrátor ve tvaru vašeho penisu pro další hrátky v ložnici.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno