Žít zdravě a pohybovat se je dnes takový trend. Mezi mladšími ročníky je stejně trendy se u těchto činností fotit a fotky sdílet s přáteli. Ale jsou i takoví lidé, kteří nepotřebují světu ukazovat, že dělají něco pro své tělo. A pokud začínáte a ještě nemáte zrovna výstavní postavičku, nejspíš taky nemáte potřebu se veřejně ukazovat. V takovém případě je třeba neházet flintu do žita a pustit se do domácího cvičení.

 

Doma odcvičíte všechno

Kouzlo domácího cvičení spočívá v tom, že se dá realizovat vždycky. Máte-li doma běžecký pás, nemůžete se vymlouvat na to, že venku prší. Pokud si pořídíte pomůcky na posilování, už neuspějete s výmluvou, že se nemáte jak dostat do posilovny. Kromě toho když už si sportovní vybavení domů pořídíte, většinou vás to donutí ho využívat.

Cvičit doma není v dnešní době žádný problém. Jestli neznáte žádné účinné cviky, inspirujte se na internetu. Objevíte tisíce videí se cviky na různé problémové partie (ano, i na bříško a zadeček). Sama zjistíte, že některé z nich půjdou jednodušeji, jiné budou těžší. S poctivým tréninkem třeba za dva nebo tři týdny odcvičíte už celou sérii v kuse. Pusťte si k tomu motivační hudbu a udělejte si domácí pohodu.

Vybavení nakupte podle toho, co se chystáte procvičovat. Někdo ocení víc měkkou podložku a činky, jinému poslouží posilovací věže. Samozřejmě musíte brát ohledy na místo. Nevejde-li se vám do obýváku celá věž, naučte se posilovat s váhou vlastního těla.

 

Cvičit doma může každý

Hlavně se zase nevymlouvejte. Nedostatek času je taky zbytečná starost, například crossové trenažéry využijete při sledování televize – spojíte příjemné s užitečným.

Takže konec vymlouvání a jde se na to!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno