Obliba bezdrátových technologií stále stoupá, a proto se na trhu objevují stále nové a nové výrobky tohoto typu. Mnoho lidí vítá zařízení s bezdrátovou technologií s otevřenou náručí, ovšem někteří jim nemohou přijít na jméno. Z tohoto důvodu se v dnešním článku podíváme na bezdrátový reproduktor.

 

O co se jedná?

Bezdrátový reproduktor Pegasus 2 je moderní, s velmi pěkným designem, který se jistě zalíbí nejednomu uživateli. Tím pádem ho můžete mít jak v obývacím pokoji či v dětském pokoji a nebude na příchozí působit jako pěst na oko. Jak už bylo řečeno, jde o bezdrátové zařízení, což znamená, že není nutné přímé připojení přes kabel.

Díky technologii Bluetooth a WiFi se můžete k tomuto reproduktoru připojit jak mobilním telefonem, tak i osobním počítačem. Vaši oblíbenou hudbu si tak budete moci vychutnat naplno bez kompromisů.

 

Něco málo o technických parametrech

Toto mobilní zařízení je kompatibilní jak s Androidem, tak s iOS. Nerozlišuje proto žádný rozdíl mezi mobilními telefony, takže se k němu připojíte prakticky s jakýmkoliv typem. Hudební výkon 40 W vám jistě bude stačit k vychutnání nejrůznější hudby a samozřejmě také k oživení lecjaké domácí párty. V celém balení je k dispozici ještě adaptér 230V, přes který je realizováno nabíjení.

 

Jaké jsou jeho výhody?

Nespornou výhodou je jeho přenosnost. Díky té budete moci poslouchat hudbu na kterémkoliv místě, i mimo civilizovanou společnost. K reproduktoru je navíc dodáváno dálkové ovládání, pomocí kterého budete moci měnit hlasitost či přepínat jednotlivé písničky, aniž byste museli například vstát z lehátka. Velkou devízou je také možnost připojení SD karty či USB flash disku. Takže si budete moci přehrát prakticky libovolný hudební formát pohodlně z vašeho přenosného média bez použití mobilního telefonu či počítače.

Koupi Pegasus 2 bychom doporučili každému, kdo má rád kvalitní hudbu a chce si ji vychutnávat naprosto bez omezení. S tímto bezdrátovým reproduktorem jistě neuděláte chybu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno