Moderní design, cenová dostupnost a pestrá paleta modulů uchvátí i náročného majitele domu či bytu. Ano, takto by se daly shrnout výhody sektorové kuchyně, která se drží na špici oblíbenosti již řadu desetiletí.

Pokud máte dojem, že jsou sektorové kuchyně vhodné jen do malých panelákových bytů, jste na omylu. Parádu udělají i v nových či starších rodinných domech s větším prostorem. Tento typ nábytku je určen pro mladé domácnosti, ale také ho ocení senioři, již prahnou po modernějším bydlení za rozumnou cenu.

 

Výhody v kostce

Klíčovým pozitivem sektorových kuchyní je nižší pořizovací cena. Sestavy neboli modely se dají libovolně složit. Nejlepší prodejci nabízejí desítky modulů. Některé jsou klasické, jiné doslova luxusní. Záleží na vkusu a vzhledu interiéru. Je pravdou, že jsou sektorové linky ideální do panelákových bytů, tam jsou princeznami. Pokud byste chtěli moduly do větší kuchyně, bylo by nutné více úprav a řešení na míru. Před výběrem produktu posuďte všechna pro i proti. Nejlepší je navštívit odborníka, který předloží levnější i dražší variantu, například v 3D návrhu.

 

Hrajte si s barvami

Jen si představte, že budete mít doma barevnou kuchyňskou linku složenou z mnoha praktických modulů. Skříňky a šuplíky s různým systémem ovládání jsou samozřejmostí stejně jako velikost, tvar a barevnost dvířek. Sledujte i vzhled vestavěných spotřebičů a pak vyberte správná madla, osvětlení a další prvky. Pakliže se vám levnější modulový prvek poškodí, lze objednat nový. Díky tomuto snadnému postupu svou kuchyň neustále modernizujete. Potřebujete inspiraci? Mrkněte na webové stránky Gabon.cz. Právě tam naleznete prima nápady.

Sektorové kuchyně jsou sestaveny na míru a zcela se přizpůsobí prostoru. Na první pohled si je zamilujete díky proklatě nízké ceně, bohatému výběru designů, tvarů, provedení a barev.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno