Jste rádi, když studený podzim zůstává za zavřenými dveří vaše domu či bytu? Proč? Vždyť toto období je plné barev, které by bylo škoda nevpustit do svého domova!

Podzim, pro většinu jde o nepříjemné roční období, které s sebou přináší zimu, déšť a vítr. Podzim ale umí být i krásný, rozhlédněte se kolem sebe a nasajte barevnou inspiraci pro svůj interiér!

Bedding-in-earth-tones

Podzimní barva u vás v ložnici!

Nebojte se podzimní dekorace, vyzdobte si obývací pokoj, jídelní stůl, ale také ložnici, kam většinou žádnou tématickou výzdobu nedáváte. Věřte, že podzimní dekor vytvoří v ložnici příjemné útulno a příjemnou atmosféru, ve které se vám všude nejen krásně spát!

Jak dostat podzim do interiéru?

Krása tohoto ročního období tkví především v barevnosti. Odhoďte tedy své zábrany a začněte si svůj byteček nebo dům zdobit dekorací v barvě oranžové, žluté, čokoládové, zelené, červené apod.

Výsledek vás překvapí!

Nové bary nejen v ložnici vás budou dobíjet energií každou volnou chvíli! Barevné mikroplyšové povlečení zajistí úsměv již po probuzení, polštářky v červeném provedení zajistí pohodlí při popíjení čaje s medem a dýně na vašem balkoně bude příjemným zpestřením oproti klasické květinové výzdobě.

Podzim na stěnách

Nejen nové ložní povlečení pomůže dodat podzimnímu vzhledu. Už samotný příchod domů může být ozdoben pomocí dekorativního věnce z kaštanů na dveřích. Stěny nejen na chodbě pak mohou být doplněné různými maličkostmi. Možná byste ani nevěřili, kolik kouzla dodá jeden barevný list ze stromu, který zastrčíte za rám obrazu. Podzimní doplňky si můžete vyrobit také vy sami, stačí si projít inspiraci na internetu. krásné věci lze vytvořit například z obyčejných větviček nasbíraných v lese.

Nechte podzim vstoupit do svého domova a uvidíte, že všudepřítomná deprese se vás týkat nebude!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno