Postel je základem zdravého spánku. V případě, že se pokusíte v této oblasti nákupu ušetřit a rozhodnete se pro nekvalitní sortiment, odrazí se to na vaší celkové vitalitě a pohodě. Zamyslete se na malou chvíli a vzpomeňte si na to, jak vypadá vaše probouzení. Drtivá většina dotazovaných odpoví, že je bolí záda, nebo že se nedočkali plnohodnotného odpočinku. Za tímto jevem stojí vaše postel. Dřevěné postele z masivu od společnosti Bogartech splňují ta nejpřísnější kritéria s maximální důrazem na výslednou životnost prodávaných výrobků. Dřevo z masivu je zpracováváno profesionálními truhláři výhradně ručně, proto není problém se domluvit i na zakázce na míru.

 

Zdravý spánek na dřevěné posteli

Dřevěné postele poskytnou vaší ložnici nezaměnitelný půvab s příslibem přírodní vůně. Když se podíváte na čas, který v ložnici strávíte, určitě se jedná o nejdůležitější prostor vůbec. Stejně tak, jako špatné boty, tak i postel vám dokáže přinést nemalé utrpení.

 

Rozhodněte se pro smrkové, bukové nebo postele z borovice a poznejte ten rozdíl. Kvalitní zpracování, vytříbený design a především dlouhá životnost jsou hlavními přednostmi výrobků společnosti Bogartech, která má na českém trhu vybudovanou tradici.

000009-104974

Smrkové nebo bukové postele

Smrkové postele z masivu jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších. Tento druh dřeviny je oblíbený pro svou pevnost a mimořádnou životnost. Postele od společnosti Bogartech jsou vyráběné s maximálním ohledem na výsledný design a dlouhověkost.

 

Bukové postele z bukového dřeva patří k nejvyhledávanějším na trhu. Hlavní výhoda spočívá v tvrdosti a společně s ní i v životnosti. Bukové postele jsou typickou ukázkou moderního vzhledu a dokonalého zpracování přírodního materiálu.

 

V případě zájmu o další informace z oblasti postelí z masivu přejděte na internetové stránky prodejce na adrese http://www.ceskaloznice.cz/.

000007-104966

 

 

 

2 KOMENTÁŘE

  1. Mne osobne sa najviac páči drevený nábytok. Sama mám doma posteľ z masívu a neviem si ju vynachváliť. Okrem toho že vyzerá veľmi dobre, je aj veľmi odolná a slúži mi už viac ako 5 rokov. Keď si porovnám kolko ma stála posteľ pred piatimi rokmi, a za koľko sa dá kúpiť taká posteľ teraz určite by som nad ňou znovu uvažovala. Len pre porovnanie čo som našla http://www.matrace-vegas.sk/vegas-masivna-bukova-postel-agata-2-1132 za ani nie 200 sa dá takáto posteľ zaobstarať.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno