Maca je velmi stará bylina původem z peruánských And. Její pozitivní účinky na lidský organismus znali již staří Inkové, kteří je také s úspěchem využívali ke zlepšení výkonnosti při dlouhých cestách, k prodloužení života a především pro posílení svého reprodukčního zdraví. Novodobé studie jim dávají za pravdu. Maca díky obsahu fytoestrogenů harmonizuje hormonální systém obou pohlaví a tak pozitivně ovlivňuje nejen jejich libido, ale také plodnost a celkovou životní vitalitu.

Maca jako účinné afrodiziakum

Vzhledem k tomu, že tato rostlina podobná naší řepě patří v jihoamerických Andách k několika málo plodinám, které jsou schopné vyrůst i v nadmořské výšce 3 000 až 4 000 metrů nad mořem, je možná nasnadě, že obsahuje tak velké množství látek s unikátními účinky na lidský organismus. Maca existuje v několika mutacích, které se liší především v barvě. Setkat se tak můžete například s Macou černou, červenou nebo nejhojněji pěstovanou a využívanou Macou žlutou. Účinky jednotlivých druhů Macy jsou téměř totožné, kromě barvy se liší jen poměry jednotlivých účinných látek, tedy vitamínů, antioxidantů a minerálů. Na milostný život má nejsilnější účinky kombinace účinných látek obsažená v Mace žluté.

Vše je obsaženo v kořeni

Nejvýznamnější součástí této rostliny je její kořen. Ten se také zpracovává na jemný prášek, který lze přímo konzumovat nebo na praktické kapsle. Ty si můžete přibalit sebou do kabelky nebo je skrýt v šuplíku pracovního stolu. Díky nim budete mít tuto skvělou superpotravinu, která zlepší váš milostný život vždy po ruce. Maca stimuluje nejen příslušná mozková centra, ale přímo také vaše reprodukční orgány a pomůže vám vyřešit dlouhodobou sexuální abstinenci manželského vztahu i sexuální impotenci ve vztahu k mladšímu partnerovi. Pro muže máme dobrou zprávu, Maca podpoří i růst vaší věkem uvadající svalové hmoty a pomůže vám zregenerovat síly po namáhavém pracovním dni nebo fyzickém výkonu.

Co všechno v tomto nenápadném kořeni najdete?

Kořen Macy je její nejčastěji zpracovávanou a nejvíce využívanou součástí. Obsahuje velké množství aminokyselin, především těch esenciálních, které si tělo nezvládne samo vytvořit, dále pak vitamíny B1, B2, B6, C a E a také stopové prvky, jako například vápník, hořčík, zinek, draslík. Významný je také obsah tříslovin, sterolů, saponinů a již zmíněných fytoestrogenů. Všechny tyto složky pomohou oživit váš sexuální apetit a umožní vám vychutnat si mnohem více ze všech krás života.

1 komentář

  1. Dobrý den, no konečně taky něco přírodního, nevíte kde by se dala ta Maca koupit? A funguje i na ženy? Jako už jsem narazila na Viagra pro ženy pod názvem lovegra tady https://kamagra-pro.net/obchod/lovegra-100mg/ale radši bych zvolila nějakou přírodnější cestu v tomhle směru, jelikož většina výrobců těch prášku doporučuje konzultaci s doktorem když má člověk třeba nějaké potíže atd.. Kdyžtak díky za informace

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno