Bohužel nejde o nic neobvyklého. Právě o dovolených a prázdninách dochází nejčastěji k úrazům. Hodně cestování různými dopravními prostředky a  vykonávání činností, v nichž nejsme příliš zběhlí, nahrává možnosti úrazu. Nejohroženější skupinou jsou rekreační sportovci, kteří se o dovolené snaží dohnat to, co po celý rok zanedbávali. Nedostatečně trénovaný organismus pak náročné požadavky prostě nezvládá.

Nejčastějšími úrazy o dovolených jsou zhmožděniny, podvrtnutí, natažení šlach a svalů, zlomeniny, tržné a řezné rány. Každý úraz je doprovázen zánětem a otokem, který dokáže zkomplikovat a prodloužit vlastní léčbu. Dojde-li k úrazu, na prvním místě je správné ošetření podle jeho povahy a zásad první pomoci. Pokud úraz vyžaduje lékařské ošetření, je třeba jej neodkládat! K urychlení procesu hojení je vhodné použít některé enzymové léky, nejznámější z nich je lék Wobenzym. Proteolytické enzymy, které obsahují, působí proti otokům a zánětům. Díky této vlastnosti lze výrazně zkrátit dobu léčení po úrazech, operacích a dokonce i při popáleninách různého stupně, mj. i po přehnaném opalování. A rychlejší hojení je důležité právě o dovolených, kdy je čas cennější než kdykoliv jindy.

Přibalte si s sebou cestovní balení léku Wobenzym, který vám případně pomůže zrychlit a usnadnit průběh nechtěné infekce včetně mykózy, zbavit se otoků, výrazně zkrátit dobu léčení po úrazech, operacích a dokonce i při popáleninách různého stupně, mj. i po přehnaném opalování. Máte-li ještě před dovolenou čas, vyplatí se posílit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno