Pokud i vy letos trochu nestíháte, nepodléhejte panice. Čisto na Štědrý den bude!

Možná nemoc, možná práce a možná únava vám ubírá drahocenné minuty i hodiny k vytouženému klidu a míru, který jste si stanovila. Úkolů jste si jistě dala mnoho. A není čas dělat hrdinu, ne vždy jde vše podle plánu a očekávání. Letošní úklid by ale vaše představy o perfektně čistých oknech i podlaze naplnit mohl. S moderními pomocníky půjde mytí oken jedna báseň a podlaha bude čistá i suchá během chvilky, bez nošení kýblů s vodou, bez rukavic a bez bolavých zad.

Bez novin a bez hadru: vysavač na okna

S vysavačem na okna Kärcher WV 6 PLUS umyjete okna třikrát rychleji než tradičním způsobem. Rozmývák nahradí kbelík s vodou i hadr a chytře vymyšlená stěrka nejen odsaje nečistoty, ale okenní tabule rovnou i vyleští. Žádné šmouhy, žádné kapky. Baterie vydrží celých 100 minut, což je doba, která vám bohatě postačí na umytí oken v celém domě. Na displeji ostatně rovnou vidíte, kolik času ještě zbývá. Stěrka je oproti předchozímu modelu vylepšená a zvládne teď ještě lépe rohy a spodní okraje čištěných ploch. Kromě rychlého a dokonalého umytí oken vám vysavač pomůže i s vyčištěním obkladů v kuchyni a koupelně, otisky prstů na zrcadlech a zaschlých kapek na sprchovém koutu.

Kdykoli po ruce: tyčový vysavač

Pomoc, drobky z cukroví se na zemi dělí o místo se psími chlupy (jinak to nejde, když jsou o svátcích všichni doma) a návštěva tu bude každou chvíli! V takové situaci vás zachrání Kärcher VC 4 Cordless myHome, lehký tyčový aku vysavač, se kterým poklidíte přímo bleskově a stihnete to, i kdyby se hosté už blížili k vašim dveřím. Úklid s ním je prostě hračka. Díky malým rozměrům a kompaktnímu tvaru může stát v koutě a je tak okamžitě k dispozici bez tahání z komory a odmotávání šňůry. Používání usnadní i bezsáčkové provedení a jednoduché ovládání s inteligentními funkcemi. S funkcí boost okamžitě navýšíte výkon, nádobu na prach vyprázdníte jediným kliknutím a pomocí aktivní otočné hubice zachytíte každou nečistotu na tvrdé podlaze i koberci. AKU baterie vydrží v chodu 30 minut a díky nízké hmotnosti zvládnou s vysavačem poklidit i děti, což posílí výchovnou stránku úklidu.

Vytírejte jen čistou vodou: elektrický mop

S elektrickým mopem EWM 2 Kärcher jednou provždy odpadá tahání těžkých kbelíků s vodou a ždímání špinavého hadru. Mop pracuje na principu dvou nádrží: v té první s čistou vodou se smáčejí rotační čisticí válce, zatímco do druhé nádrže odchází špinavá odpadní voda. K vytírání tak používáte stále jen čistou vodu, takže uklízíte účinněji a hygieničtěji. Díky minimální vlhkosti jsou navíc podlahy do 2 minut opět suché. Vodu s nečistotami pak jednoduše vylejete do odpadu a nepřijdete s ní vůbec do kontaktu. Baterie vydrží v provozu až 20 minut, za které stihnete poklidit plochu asi 60 m2. Výhodou je také ultra štíhlé a flexibilní tělo mopu, díky kterému snadno vytřete jak pod nábytkem, tak okolo zdí až po lišty. Válečky se po použití jednoduše vyperou a lze je znovu použít. Podlahový mop efektivně čistí všechny tvrdé podlahy jako je dlažba, parkety, laminát, PVC i vinyl.

Zajímají vás další možnosti, jak si usnadnit nejen úklid? Mrkněte na www.karcher.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno