V kuchyni příliš místa nezabere, snadno se čistí a zvládne hned tři lahodné pokrmy v rozličných variacích – přesně takový je multifunkční sendvičovač 3v1 ST-300A Orava. Lahodnou snídani, vydatnou svačinu nebo rychlou teplou večeři s ním vykouzlíte skutečně během chvilky.

 

Vysoký výkon jako záruka rychlé a bezproblémové přípravy

Nalijete těsto na vafle, zaklapnete, chvíli počkáte, a pak už jen nandáte hotovou laskominu na talíř. Nemusíte se otáčet u plotny a máte volné ruce třeba k přípravě kávy, jež provoní celý byt nebo ke krájení plného talířku ovoce pro vaše nejmenší. Jen občas letmým pohledem zkontrolujete, zda už není vše připraveno.

Ano, přesně takhle jednoduchá je obsluha multifunkčního sendvičovače 3v1 ST-300A Orava. Na jeho přípravných plotnách se díky nepřilnavé technologii nic nepřichytí, vysoký příkon 750 W se postará o rychlou a chutnou přípravu každého jídla. Tepelně izolované držadlo vás ochrání od nepříjemných úrazů, tepelná pojistka od nečekaných pohrom a signalizační kontrolka vám přesně řekne, kdy je jídlo hotové.

A až se najíte dosytosti a plotny vychladnou, stačí je jednoduchým pohybem vyjmout a vložit do myčky na nádobí. Už žádné drhnutí zašpiněných částí a kuchyň plná nepořádku. Multifunkční sendvičovač 3v1 ST-300A Orava zkrátka nesmí v žádné domácnosti pečlivé hospodyňky chybět! Udělá radost vám i vašim nejbližším a o to jde přece v první řadě!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno