Setkáváte se s rodinou či přáteli na letních grilovačkách anebo se scházíte jen tak posedět si a popovídat? V obou případech se budete chtít napít něčeho dobrého. Vodou s citronem anebo základními alkoholickými i nealkoholickými drinky jistě nic nepokazíte, co ale na stůl položit džbánek s drinkem, jehož chuť si budete doslova užívat? Díky přírodním sirupům to bude snadné! Pojďme se vrhnout na přípravu.

Večírková klasika

Kdo nikdy neochutnal gin s tonikem, jako by na pořádné party ani nebyl. Pro přípravu alkoholického nápoje budete potřebovat pouze Tonic sirup a gin, případně také vodku nebo becherovku. Základní ingrediencí tohoto sirupu je chininová kůra, která podporuje chuť k jídlu, bez čehož se na grilovací party jistě neobejdete.

Drink „Novinka“

Poslední drink je nealkoholický s antioxidačními účinky, které odbourávají z těla škodlivé látky a navíc přispívají na jeho detoxikaci. Jeho hlavní ingrediencí je Okurkový sirup, který je v sortimentu žhavou novinkou, odkud také pochází název tohoto osvěžujícího pití. Má svěží okurkovou chuť, kterou je možné doplnit citronem a mátou.

Pokud byste raději sáhli po okurkovém sirupu pro přípravu alko drinku, můžete jej smíchat s Tonic sirupem, vodou a ginem. Vytvoříte tak letní osvěžující drink, hodící se k posezení za parných letních dní.

Vzpomínka na mládí

Plánujete grilovačku s přáteli ze střední školy? To byly časy, připomeňte si je se Smrkovým sirupem, jehož vůni lesa doplňte o bylinkový alkohol. Smrkový sirup je vyráběn ze smůly a kůry stejnojmenného stromu. Tyto ingredience jsou prospěšné pro ulevení od bolavých kloubů. Díky němu tak možná dojde i na tanec. 😊

Ochutnejte i další sirupy z internetového obchodu Sirupárna, které vyrábíme z přírodních suroviny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno