Dvakrát měř, jednou řež

Než se pustíte do výběru nové záclonky, nezapomeňte si řádně přeměřit okno. Důležitá je jeho výška a šířka. Abyste docílili krásného nařasení, objednejte minimálně dvojnásobek šířky okna. Naopak na výšku může být záclona kratší, neměla by ale přesahovat přes topení. Máte změřeno? Tak jdeme vybírat!

Inspirace v přírodě

Když už víte, jaké rozměry záclony jsou pro vás ty pravé, je na čase se poohlédnout po konkrétních kouscích. Na jaro se hodí lehké záclonky s květinami, lístky nebo veselými barvami. Propustí dostatek světla a celá místnost hned prokoukne. Doplnit je můžete barevnými závěsy, jarními květinami nebo zavěšenými motýlky z papíru.

Do kuchyňky jsou vhodné obloukové záclony, které nechají vykouknout dekorace na parapetu. Hodně parády udělají také žakárové záclony s vyšívanou krajkou. Do ložnice nezapomeňte přikoupit zatemňovací závěsy, aby vás brzké sluníčko nebudilo o víkendu v nekřesťanskou hodinu.

Jarní barvy plné energie

S barvami můžete doslova kouzlit. Existuje mnoho krásných barev, které dodávají energii a pozitivní náladu. Které to jsou?

* Žlutá

* Zelená

* Červená

* Oranžová

Ale pozor, s žádnou to příliš nepřežeňte. Oranžová a červená mohou působit na velkých plochách rušivě a tmavý odstín zelené zase pochmurně. Někdy je méně více.

Záclony se slevou 20 % až k vám domů Opravdový ráj záclon najdete těžce, ale my přesto o jednom víme. E-shop Olzatex.cz nabízí desítky kusových i metrážovýczh záclon v mnoha velikostech a s jedinečnými motivy, které jinde nenajdete. Olzatex si sám většinu vzorů navrhuje a řídí proces výroby! Navíc vám na požádání obšijí okraje, přišijí řasící stuhu a dovezou ji až k vám domů. Pak už stačí jen záclonu pověsit a užívat si příchozí jaro.

A abyste užívali slunného počasí a dobré nálady ještě o trochu více, přinášíme vám kupón se slevou 20 % na všechny nezlevněné záclony! Stačí při vytváření objednávky na Olzatex.cz zadat OLEW7. Kupón je platný do 15. 5. 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno