Hudba je lék. To potvrzuje i fakt, že muzikoterapie bývá velice oblíbená jako terapeutická metoda.

Hudba ovlivňuje srdeční rytmus, srdeční tlak, dýchání nebo také motoriku. Pozitivní vliv vykazuje třeba při léčbě neuróz, alkoholismu či toxikomanie nebo při práci s autistickými dětmi.

I přes pozitivní vliv na prožívání člověka jsou i chvíle, kdy hudba spíše ruší a na rovnováze člověku nepřidá. Obzvlášť pokud jde o hudbu, kterou do svého playlistu dobrovolně nezahrnujete. A pokud ještě načasování není právě ideální, může dojít k drobné výměně názoru mezi jednotlivými členy domácnosti. A právě pro tyto případy by měly být sluchátka patřit k vybavení každé domácnosti. Stereo sluchátka S-350 s výkonem 30mW, které jsou vybavené bluetooth technologií, můžete spárovat s kompatibilním tabletem, počítačem nebo telefonem, a to i když máte zdrojové zařízení v batohu, v kapse nebo tašce na notebook. Komunikační systém Bluetooth verze 4.0 + EDR zaručí vyšší bezpečnost a snadnější párování zařízení. Užít hudební show či filmové zvukové efekty si můžete pořádně nahlas a ve vysoké kvalitě.

Obsluha zařízení je velice snadná – pohybem prstu po sluchátku.

Sluchátka jsou lehká, dobře přenosná a pohodlně sedí na uších. Mají uzavřené, dynamické reproduktory s průměrem 40 mm, které garantují frekvenční rozsah reprodukce 20 – 20 000 Hz při impedanci 32 Ohm. Navíc po spárování s telefonem se sluchátka přemění na mobilní telefonické zařízení s handsfree režimem. Přenos hlasu zajistí všesměrový kondenzátorový mikrofon.

Sluchátka můžete zapojit do věže, počítače, tabletu či notebooku přes dodávaný linkový jack kabel s mini konektory 3,5 mm.

Prodává Orava za 829 Kč.

V nabídce Oravy najdete i klasické stereo sluchátka S-250 jen za 229 Kč.

www.orava.eu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno