Celkový vzhled je v dnešní době velmi důležitý. A rozhodně se nejedná jen o dokonalý outfit, sladění jednotlivých druhů oblečení, stylové boty, kabelku a vhodně vybrané šperky, líčení a účes. Myslet bystě mela na každý sebemenší detail, který může udělat skvělý dojem, nebo tento dojem zhatit. A tím detailem může být právě váš úsměv. Zářivě bílé zuby upoutají pozornost více, než šperk. A k jejich vybělení dokonce nemusíte podstupovat drahé zákroky. Stačí znát ty správné produkty. Jaké to jsou? Tak to si nyní představíme.

 

Začneme se speciální zubní pastou a vodou

Ze všeho nejdříve byste měla začít ústní hygienu, tedy čištění zubů provádět speciálními přípravky s účinností pro bělení zubů. Běžně známé a dostupné značky, které mnohdy deklarují bělící účinky, ale mají jen malou účinnost. Jestli chcete výsledky opravdu vidět, měla by se cílem vašeho hledání stát specializovaná bělící pasta. Ano i takové se dají sehnat. Jednou z takto specializovaných značek je například pasta Crest. Ideální je pastu používat v kombinaci s ústní vodou této značky.

 

Crest vyrábí i speciální bělící pásky

Ale zubní pasty a ústní vody Crest nejsou jedinými produkty této značky, určenými pro vybělení vašich zubů. V nabídce můžete najít také speciální bělící pásky. Právě tyto pásky totiž představují nejefektivnější způsob bělení zubů bez nutnosti zákroku. Procedura bělení je velmi jednoduchá a zvládnete ji i bez předchozích zkušeností. Výsledek se dostaví již velmi brzy a uvidíte ho nejen vy, ale i vaše okolí.

 

Kde najít tyto produkty?

Bohužel produkty Crest pro bělení zubů nejsou k dostání v každé drogerii, ale jen ve vybraných obchodech. To ale neznamená, že se nedají sehnat vůbec. Stačí se například podívat na server Krásaproženy.cz, na kterém můžete najít značku Crest zastoupenou všemi produkty.

Přesvědčte se přímo na www.krasaprozeny.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno