Pokud jste těhotná, gratulujeme – čeká vás jedno z nejkrásnějších období vašeho života. Pravda je, že abyste se cítila celých 9 měsíců krásně pohodlně, je třeba trochu obměnit šatník. I vaše postava se totiž razantně změní, nejenže vám naroste bříško, ale pravděpodobně se trošku zvětší i vaše prsa, zadeček a stehna. Rozhodně se změnou postavy netrapte, díky modernímu těhotenskému oblečení totiž i vy můžete vypadat skvěle. Stačí vlastně jediné – chytře vybrat!

 

Kalhoty jako věrné společnice

V období těhotenství byste měla zapomenout na kalhoty klasického střihu, protože by vás mohly tlačit hlavně v oblasti bříška, což určitě není žádoucí. Pořiďte si proto ty s elastickým prodlouženým pasem. Některé modely mají pás hodně široký, takže ho lehce přetáhnete přes bříško a můžete je vlastně nosit po celou dobu těhotenství. Dobrou volbou jsou určitě i lacláče. Nosit můžete také legíny a vůbec se nemusíte držet při zemi. Barevné legíny v kombinaci s tunikou či tričkem budou i na vás vypadat báječně.

 

Triko, halenku, tuniku? Můžete mít všechny!

V těhotenství rozhodně nemusíte dělat žádné kompromisy ani se vzdávat oblíbených kousků oblečení. V pohodě si můžete obléknout klasické tričko i elegantní tuniku či halenku. Při výběru si dejte pozor na šířku i délku. Je určitě žádoucí, aby zpod trička ani halenky nevykukovalo bříško, nevypadá to dobře. Při výběru se věnujte materiálu. Je určitě lepší, když si pořídíte oblečení z bavlny, které je na těle příjemné. Pokud vám to postava dovoluje, nebojte se ani elastického oblečení.

 

Šaty určitě ano

Zejména v letním období užijete šaty. U nich si dejte pozor na střih. Je určitě dobré volit takové, které mají více látky v přední části, aby se pod ně bříško pohodlně vešlo. Praktické je stahování, díky kterému můžete šaty lehce přizpůsobit vaší postavě.

 

Kde koupit?

Vaší pozornosti by neměla ujít tato těhotenská móda z e-shopu tehotenska-moda.eu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno