Dávno pryč jsou už doby, kdy se těhotné ženy musely oblékat do neforemných „pytlů“, protože nic jiného na trhu prostě nebylo. Právě proto možná i vaše maminka vypadala v těhotenství opravdu ne moc dobře. To současné těhulky mají větší štěstí. Stejně jako snad všechno i těhotenská móda prošla obrovskou proměnou. Návrháři totiž konečně pochopili, že i těhotné ženy chtějí být krásné. Na trhu se proto objevuje trendy těhotenská móda, která z každé těhulky může udělat královnu! V tomto článku poradíme, jak a kde vybrat ty nejkrásnější těhotenské šaty pro vás!

 

Šaty jako ideální volba

Šaty jsou kouskem oblečení, který pokud je vhodně zvolen, dokáže každou ženu proměnit v krasavici. Správně zvolené šaty totiž zvýrazní ženské křivky. Jako žena se rozhodně budete cítit příjemněji a vaši snahu jistě ocení i muži, kteří se krásnou ženou rádi ohlédnou. V případě těhotenských šatů to platí úplně stejně. I těhulky přece mohou být krásné a pro okolí přitažlivé, i když pravda je, že by se nic nemělo přehánět – okázalé střihy, které přílišně odhalují nohy či prsa prostě k těhotným ženám nepatří.

 

Které šaty těhulkám sluší nejvíce?

Každé těhotenské šaty musí mít pro ženu příjemný střih. Nesmí nikde tlačit ani škrtit. Ideální střih je „alá“ antika. Tedy takové šaty, které obepínají prsa a níže jsou volné. Tento střih si může dovolit každá žena. Velmi vhodné jsou také šaty, které obepínají bříško. Dobrým doplňkem je stahování na zádech, pokud ho šaty mají, můžete jejich velikost přizpůsobit tvaru vašeho těla. Skvěle vypadají i šaty s rafinovaným řasením pod prsy. Co se týče materiálu, je určitě nejlepší bavlna s příměsí elastanu. Šaty díky těmto materiálům na těle skvěle sedí.

 

A kde je koupit? Naším tipem pro vás je internetový obchod happymum.cz. Najdete zde bohatou nabídku šatů i jiného oblečení pro těhulky. Vše ve vysoké kvalitě za přiměřenou cenu!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno