Při výběru nábytku do ložnice jen málo kdo zapomene na designově vytříbený model moderní postele dle nejaktuálnějších trendů. Velká většina klientů svou pozornost zaměří i na matraci či na výběr vhodné barvy ložního povlečení. Avšak jen velmi malá část populace klade důraz na výběr kvalitního polštáře, přičemž bez optimální opory hlavy se nikdy nedočkáme plnohodnotného spánku.

polstrar-bio-memory-wave-perdormire-1_medium

Polštář je totiž nepostradatelnou součástí kvalitního spánku a musí odolávat tlaku hlavy až do váhy 5 kg. Takové podmínky Vám zajistí pouze polštář vyrobený z mimořádně kvalitních materiálů. U ortopedicky tvarovaných polštářů je zároveň při výběru nutné zohlednit také tělesné proporce a polohu spánku, které by měl odpovídat tvar a velikost polštáře. V takovém případě je dobré se obrátit na odborného prodejce, který Vám doporučí nejvhodnější variantu. Navštivte některou z prodejen ProSpánek nebo specializovaný e-shop a nechte si poradit od specialisty s výběrem na míru Vašim specifickým požadavkům.

 

Polštáře z bio pěny

Polštáře z bio pěny se vyrábějí za pomocí nejmodernějších technologických postupů a za současné přítomnosti maximálně kvalitních materiálů na bázi přírodních produktů. Ropa je v tomto případě částečně nebo zcela nahrazena přírodními oleji. Polštář je tak obdařen mnohem větší elasticitou, ortopedickými vlastnostmi a tvarovou stálostí. Polštáře z bio pěny korespondují s aktuálními trendy a požadavky spotřebitelů s důrazem kladeným napoužívání přírodních materiálů.

tempur-comfort-sensation-2_large

Polštáře TEMPUR

Polštáře TEMPUR představují jednu z nejlepších možností jak své páteři a celému pohybovému aparátu navrátit bezbolestný život. Polštáře poskytují krční páteři takřka dokonalé podmínky pro spočinutí v přirozené poloze, čímž se během spánku snižuje námaha krčního svalstva, ale i krevního oběhu nebo citlivosti nervových zakončení. Polštáře TEMPUR navíc zmírňují projevy chronického chrápání a další nepříjemné poruchy spánku. Pouze s dokonalou anatomickou oporou svého těla a především hlavy docílíte nejlepších výsledků.

tempur-tempur-breeze_large

1 komentář

  1. Já dělám úpolové sporty, kde krk vyloženě trpí a do toho v práci naopak jenom sedím. Dlouho jsem měl s krkem v noci problémy, vymýšlel masáže apod. Nakonec jsem změnil klasický polštář za vnitřek z pamťové pěny a je to zázrak, alespoň oproti tomu, co bylo. Takže doporučuju. Petr

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno