Není žádným tajemstvím, že dnešní životospráva neposkytuje optimální a především vyváženou stravu. Právě tyto negativní dopady se následně projevují na kvalitě života. Lidé žijí v uspěchané době, jedí za pochodu a ve většině situací ani nepřemýšlejí na skladbě své každodenní potravy.

 

Nějakou dobu to náš lidský organismus dokáže zvládnout, ovšem po určitém čase se přihlásí první nepatrné příznaky, které však mohou přejít v závažnější onemocnění. Není proto vhodné naší stravu podceňovat. Dokonce ani zelenina a ovoce již v dnešní době neposkytuje optimální výživu. Zemědělská půda již neobsahuje tolik potřebných živin, jelikož je vytěžená. V takové situaci je vhodné dodávat výživové doplňky. Zvláště pak, pokud hledáme pomoc v oblasti růstu svalů.

 

Aminokyseliny Kompava

Aminokyseliny značky Kompava představují unikátní směs s vysokou biologickou hodnotou z mikrofiltrované mléčné syrovátky. Tato látka je vhodná pro budování svalové hmoty, jelikož se jedná o mimořádně kvalitní bílkovinu. Tento doplněk má velice příznivý vliv na celkové zdraví a imunitní systém.

 

Syrovátkové aminokyseliny dokážou zajistit několikanásobně zrychlenou tvorbu svalových bílkovin, tím dosáhnete okamžitého anabolického efektu. Tyto aminokyseliny jsou vhodné pro všechny typy sportovců a sportující mládež od 8 let.

eshop_photo_018004

Aminokyseliny i na podporu trávení

 Aminokyseliny Kompava jsou dokonce vhodným výživovým doplňkem pro lidi s poruchami trávení. Dokonce i pro všechny, kteří se nacházejí v rekonvalescenčním období a poúrazových pooperačních stavech.

 

Dopřejte svému tělu látky, které doopravdy potřebuje. Tento přípravek neobsahuje žádné ze seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu.

eshop_photo_018080

Pokud vás zajímají i další informace o těchto výživových doplňcích, navštivte internetovou prodejnu na adrese https://www.saruman.cz.

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno