Hned na začátku je nutné zdůraznit, že peeling je jednou z nejúčinějších metod ošetření pokožky, díky které je možné docílit jejího zdravého a krásného vzhledu. Chcete, aby vaše pokožka vypadala skvěle? Začněte s peelingem hned teď! Nevíte jak? Vše důležité najdete právě v tomto článku.

 

Co je peeling a jak pleti prospívá?

Peeling je speciální způsob ošetření pleti. Jeho hlavním cílem je odstranit odumřelé části pokožky. Právě ony mikroskopické částečky jsou často příčinou mnoha problémů s pletí. Pokud je pleť tímto způsobem čištěna pravidelně, může pokožka průběžně regenerovat, což se výrazně projeví na jejím vzhledu. Pro provádění tohoto ošetření se používají speciální krémy či emulze s hrubšími částečkami, které pomáhají šupinky odstranit a současně jemně masírují pleť. Pravidelný peeling můžeme provádět na celém těle, příznivě ovlivňuje vrásky a může být dobrou prevencí proti vzniku akné.

76-61438-cistici-maska-diet-esthetic-vit-vit-c-e-peeling-mask-100ml-w-peelingova-maska

Jak často?

Není vhodné provádět peeling často. To by mohlo mít nechtěný opačný efekt – pleť by nestačila včas zregenerovat a došlo by k jejímu poškození. Četnost musí být podřízena typu pleti. Například při velmi mastné pleti je doporučováno provádět peeling pravidelně 1x týdně, ne však častěji. Obecně ale platí, že je naprosto dostačující, když si ošetření dopře17-59339-cistici-maska-diet-esthetic-beauty-purify-3x1-200ml-w-pletovy-peeling-a-maskajete 1x za 14 dní.

 

Jak vybrat vhodný přípravek?

Při výběru si musíte dát pozor, pro kterou část těla je přípravek určen. Existují tělové peelingy i speciální přípravky na obličej apod. Perfektním společníkem pro ošetření pokožky obličeje je peelingový přípravek Diet Esthetic Beauty Purify 3×1. Obsahuje účinný Aloe vera a šípkový olej, vitamín B, retinol a rostlinné výtažky. Díky tomu zbavuje pokožku nečistot a uzdravuje ji.

 

Mezi nejúčinnější patří peeling Clinique Sparkle Skin Body Exfoliating Cream, který je určen hlavně k ošetření pokožky v oblasti loktů, kolen a pat. Je možné ho aplikovat 3-4x týdně.

 

Pro ošetření pokožky celého těla je stvořen krémový tělový peeling Dermacol Aroma Ritual Harmonizing Body Scrub Belgian Choco. Obsahuje částečky z meruňkových jader, díky čemuž pokožku dokonale čistí. Užijete si jeho úžasnou pomerančovo-čokoládovou vůni.

02-45191-telovy-peeling-dermacol-aroma-ritual-harmonizing-body-scrub-belgian-choco-150ml-w-belgian-chocolate

Začněte s peelingem co nejdříve a zbavte tak své tělo odumřelé pokožky. Věřte, že vám za to vaše tělo bude vděčné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno