Praha je vskutku rozmanitá a je těžké ji obecně charakterizovat. Skládá se z velkého množství městských částí a pro každou je typické něco tak trochu jiného. Některé lokality ale přeci jen vybočují z všeobecného mínění a nabízí více než ostatní části. Své o tom ví zájemci o nové byty Praha 12 – Modřany, které okouzlila kombinace komfortního života v hlavním městě a bezprostřední blízkostí přírody. Chcete-li se vyhnout rušnému centru a zároveň odmítáte samotu, stoprocentně si pražské Modřany zamilujete také. Co na nich nejvíce zaujalo nás?

 

Tak osobité prostředí se hned tak nevidí

Když se řekne Praha, většina neznalců si okamžitě vybaví památky, bohatý kulturní život, ale také shon, ruch a stres. Musíme uznat, že v některých lokalitách je tomu skutečně tak. Nikoliv však v okolí Modřan, které snoubí vynikající občanskou vybavenost, přítomnost veškerých důležitých služeb, dostatku relaxačních zón a zeleně. Nutno podotknout, že míst s tak unikátním charakterem není v metropoli příliš mnoho.

zenusky_cz_sekyragroup_cz_01

Každý, kdo si nedokáže představit život bez sportování, ocení skvělou cyklo-bruslařskou stezku podél Vltavy. A samozřejmě nejrůznější sportoviště, kterých je v Modřanech víc než dost. Nechybí ani divadlo, kino, vyhlášené restaurace a další místa, kde si užijete kultury.

 

Záleží i na tom, kde budete bydlet

Ke spokojenému životu vám ovšem nebude stačit jen skvělé okolí – spoustu času budete trávit i doma, takže se vyplatí zvážit výběr konkrétní novostavby Praha. My jsme se zaměřili na developerské projekty, za kterými stojí společnost Sekyra Group – jeden z předních českých developerů.

zenusky_cz_sekyragroup_cz_02

Tandem Modřany a Belariepark II

V současné době jsou k mání bytové jednotky v komplexu Tandem Modřany. Pro rodiny s dítětem jsou ideální prostorné a inteligentně řešené byty 3+kk v Praze s vlastním balkonem a parkovacím stáním. K dispozici jsou také menší byty 1+kk a 2+kk. Komplex tvoří dvě budovy, které vznikly přeměnou části bývalé čokoládovny. V okolí je spousta zeleně a panuje zde doslova komorní atmosféra.

zenusky_cz_sekyragroup_cz_03

Další skvělou volbou jsou byty v projektu Belariepark II. Úžasným výhledem na otevřený prostor širokého údolí zalesněných vrcholů nepohrdne snad nikdo. Opět jde o špičkové bydlení odpovídající vysokým nárokům mladší i starší generace.

Tip: Další informace o nových bytech na Praze 12 najdete na www.sekyragroup.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno