Pokud se chcete prosadit v profesním životě, měla byste určitě ovládat minimálně jeden ze světových jazyků. Jako nejlepší volba se jeví angličtina, protože tou se domluvíte téměř ve všech koutech světa. Myslíte si, že už nemáte šanci se anglicky naučit? Není to pravda. I „mozky“, které opustily školu před mnoha lety, se mohou perfektně naučit mluvit velmi rychle díky revoluční metodě výuky angličtiny s hypnózou.

 

Kde kurzy probíhají a co je jejich obsahem?

Kurzy hypnózy se od běžných významně liší. Jejich koncepce byla vytvořena ve spolupráci s odborníky z oblasti psychologie, neuro-lingvistiky, sugestologie a super paměti. Nejedná se o klasickou výuku, ale o specifické metody, které účastníkům kurzů pomohou lépe využívat kapacitu mozku. Právě proto někteří účastníci po několika prvních hodinách cítí velmi silný akutní vztek na své předchozí učitele, se kterými se museli biflovat slovíčka, a stejně to k ničemu nevedlo. Kurzy angličtiny s hypnózou naučí každého účastníka ovládat jazyk velmi rychle a snadno. Kurzy pořádá společnost CETROS, s.r.o. a konají se v Praze. Společnost pořádá kurzy pro mírně a více pokročilé a jako doplněk nabízí i anglické knihy pro začátečníky, které jsou vhodné pro dospělé i pro děti.

zenusky.cz_eshop_cetros_cz_01

Jen jazyk nestačí

Pokud vnímáte znalost angličtiny jako odrazový můstek v profesním životě, neměla byste zůstávat jen u toho. Je třeba myslet i na další osobní rozvoj. Ten spočívá především ve zdokonalování znalostí a současně i v poznávání technik, které vám pomohou se lépe a rychleji učit a zpracovávat všechny důležité informace. Společnost CETROS, s.r.o. pořádá i kurzy zamřené na osobní rozvoj, během kterých se například naučíte ovládat strategii rychlého čtení.

zenusky.cz_eshop_cetros_cz_02

Kdy začít?

Ideálně co nejdříve. Uvědomte si, že čím dříve začnete, tím dříve se vám otevřou dveře k vysněnému zaměstnání. Více se dozvíte na kurzy angličtiny v Praze.

Tip na závěr – chcete se začít učit anglicky, ale nevíte, na jaké jste aktuálně úrovni? Vyzkoušet můžete tuto sadu testů, která vám pomůže určit, jak dobře angličtinu nyní ovládáte.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno