Apple prodává kromě jiného i bezdrátovou klávesnici Magic Keyboard pro iPad. Pořizovací cena je poměrně vysoká, ovšem pokud používáte výhradně jablečné produkty, zřejmě vás to nepřekvapuje. Klávesnice disponuje magnetickou plovoucí konstrukcí, podsvícenými klávesami a dalšími praktickými prvky. V následujících řádcích vám tento doplněk představíme podrobněji.

V první řadě vás nadchne, že klávesnice k iPadu má nůžkový systém, který je spolehlivější než motýlkový. Předchozí klávesnice s motýlkovým systémem jsou náchylné k poruchám, když se do nich dostane prach. Psaní na klávesnici je tiché, zároveň i velice citlivé. Konečně se vám bude velice dobře psát i na iPadu. Jednotlivé klávesy jsou podsvícené a jas se nastavuje automaticky podle okolního osvětlení v místnosti.

S jakými modely iPadu je klávesnice kompatibilní?

Obrovskou výhodou je, že klávesnice Apple jsou kompatibilní s mnoha jablečnými zařízeními. Zvládnou pracovat s iPadem Air, iPadem mini i iPadem Pro. Dokonce si můžete klávesnici připojit k iMacu či iPhonu. Výpis všech modelů, k nimž můžete připojit klávesnici, najdete přímo u produktu.

Magic Keyboard se k iPadu připojuje skrze Bluetooth, a to naprosto automaticky, takže nemusíte nic nastavovat. Co se týče nabíjení, stačí klávesnici připojit k iMacu, případně k iPadu, a klávesnice se nabije. Výdrž baterie je uspokojivá, přičemž na jedno nabití vám vydrží více než jeden měsíc.

Kde koupit klávesnici Magic Keyboard?

Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství e-shopů. Jedním z nich je AppleKing.cz, kde narazíte na celou řadu produktů. Připraveny jsou nejen bezdrátové klávesnice k iPadu, ale také gadgety pro iMac, iPhone či MacBook. Investujte do kvality a preferujte originální produkty Apple, které vydrží dlouhá léta.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno