Lepší postavení, posun v kariéře, více peněz, umění správně se rozhodnout i dobře vést lidi a být vždy schopný si poradit s pracovními problémy. Ať už je váš pracovní cíl jakýkoli, titul MBA vám v jeho dosažení pomůže.

Mezinárodně uznávaný titul MBA (Master of Business Administration) získáte po úspěšném ukončení studia. Nejen vedoucí pracovníci a vrcholoví manažeři, ale také podnikatelé, majitelé firem a to i ti budoucí, ocení studium MBA, které propojuje teorii s praxí. Business Institut nabízí programy v různých oborových specializacích a vy si tak můžete vybrat ten, který je pro vás neužitečnější a dokáže vás nejen v pracovním životě posunout.

To, co zájemce o postgraduální studium může odrazovat, je strach z časové náročnosti a především nutné absence v práci pro účely studia. Studium MBA online je řešením pro časově vytížené zájemce, protože výuka probíhá plně online bez nutnosti účastnit se seminářů. Zvolit si ale můžete i klasické kombinované studium, které zahrnuje e-learning a lektorská setkání. Studovat můžete odkudkoli a kdykoli to vyhovuje vám. Nemusíte se tak obávat, že výuka bude probíhat zrovna v době, kdy budete na důležitém jednání, nebo kdy budete trávit volný čas s rodinou. Naopak se můžete studiu věnovat ve volných chvílích na služební cestě nebo třeba brzy ráno v pracovní dny. Studium se dokonale přizpůsobí vašim časovým možnostem.

Hlavní výhoda MBA studia je zaměření všech programů především na praxi a schopnost v ní uplatnit nově získané zkušenosti i znalosti. Během studia se tak setkáte s příběhy a problémy reálných firem, které budete řešit a můžete konzultovat i ty, se kterými jste se naopak setkali sami. Členové profesionálního lektorského týmu často působí na vysokých manažerských postech a tak znají vše ze své vlastní praxe. Díky tomu mohou své znalosti z oblasti obchodu, marketingu, práva, strategie i lidských zdrojů předat dál a pomáhat s rozvojem nových znalostí. Studium MBA je zakončeno obhajobou závěrečné práce a poté si ke jménu již můžete přidat titul MBA, který vám otevře dveře k novým příležitostem nejen v ČR.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno