Lepší postavení, posun v kariéře, více peněz, umění správně se rozhodnout i dobře vést lidi a být vždy schopný si poradit s pracovními problémy. Ať už je váš pracovní cíl jakýkoli, titul MBA vám v jeho dosažení pomůže.

Mezinárodně uznávaný titul MBA (Master of Business Administration) získáte po úspěšném ukončení studia. Nejen vedoucí pracovníci a vrcholoví manažeři, ale také podnikatelé, majitelé firem a to i ti budoucí, ocení studium MBA, které propojuje teorii s praxí. Business Institut nabízí programy v různých oborových specializacích a vy si tak můžete vybrat ten, který je pro vás neužitečnější a dokáže vás nejen v pracovním životě posunout.

To, co zájemce o postgraduální studium může odrazovat, je strach z časové náročnosti a především nutné absence v práci pro účely studia. Studium MBA online je řešením pro časově vytížené zájemce, protože výuka probíhá plně online bez nutnosti účastnit se seminářů. Zvolit si ale můžete i klasické kombinované studium, které zahrnuje e-learning a lektorská setkání. Studovat můžete odkudkoli a kdykoli to vyhovuje vám. Nemusíte se tak obávat, že výuka bude probíhat zrovna v době, kdy budete na důležitém jednání, nebo kdy budete trávit volný čas s rodinou. Naopak se můžete studiu věnovat ve volných chvílích na služební cestě nebo třeba brzy ráno v pracovní dny. Studium se dokonale přizpůsobí vašim časovým možnostem.

Hlavní výhoda MBA studia je zaměření všech programů především na praxi a schopnost v ní uplatnit nově získané zkušenosti i znalosti. Během studia se tak setkáte s příběhy a problémy reálných firem, které budete řešit a můžete konzultovat i ty, se kterými jste se naopak setkali sami. Členové profesionálního lektorského týmu často působí na vysokých manažerských postech a tak znají vše ze své vlastní praxe. Díky tomu mohou své znalosti z oblasti obchodu, marketingu, práva, strategie i lidských zdrojů předat dál a pomáhat s rozvojem nových znalostí. Studium MBA je zakončeno obhajobou závěrečné práce a poté si ke jménu již můžete přidat titul MBA, který vám otevře dveře k novým příležitostem nejen v ČR.

1 komentář

  1. No určitě zajímavé rozvojové studium, ale když koukám na ten kurz tak není úplně nejlevnější, já vím investice do života to vám řekne každý kdo něco takového propaguje. Já jsem se teďka začal učit v tomhle https://autocrm.cz/ open source softwaru. A tak nějak začínám rozjíždět svoje podnikání, ale to je běh na dlouhou trať. Tak uvidíme jak se bude dařit, změnu můžu provést vždy když budu cítit že je něco špatně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno