Chladnější večery se mnohdy objevují zcela nezávisle na předpovědi počasí stejně tak, jako když si vaše tělo řekne o odpočinek po vydatném obědě. V takové situaci je příhodné mít v zásobě ukrytou teplou deku z mikrovlákna, která je příjemná na dotek a zároveň výborně vypadá. Jedná se o skvělý výrobek vhodný nejen pro zimní večery, ale pro každou chvíli, kdy chcete zatáhnout oponu a schovat se před všedními starostmi. Deka z mikrovlákna je v posledních letech velmi populární pro svou všestrannou užitečnost. Hodí se jako ochrana před ušpiněním sedačky, křesla nebo jako dekorační doplněk. Stejně tak může sloužit i jako přikrývka.

 

Co je to mikrovlákno a jeho výhody

Deka z mikrovlákna je tvořena velmi malými vlákny, jejichž tenkost je mnohem menší než u hedvábí. Třeba bavlněné vlákno je 3x hrubší a vlna dokonce 4x. Pojďme se podívat na hlavní přednosti tohoto moderního materiálu.

 

Mezi nejvýznamnější výhody mikrovlákna řadíme schopnost udržet teplo a příjemný pocit. Jedná se o deku s maximální hřejivostí a při tom si zachovává svou typickou hebkost. Deka z mikrovlákna si i po několika vyprání udržuje své barvy zářivé a jasné.

 

Další nemalou výhodou je velmi hustá struktura pleteného materiálu, přes kterou se dostane jen nepatrné množství pylu a roztočů. Mikrovlákno je zkrátka po všech stránkách skvělou volbou pro všechny zájemce o kvalitní deku na celý život.

 

Ošetřování deky z mikrovlákna

Deky z mikrovlákna se nemusí nikterak zdlouhavě opečovávat. Můžete je čistit tradiční cestou vedoucí přímo do pračky při maximální teplotě 40°C. Následně nechte deku oschnout, využít lze i sušičku. Vyberte si jednu z mnoha dek a přesvědčte se o jejich kvalitách na vlastní kůži.

 

Pokud vás zajímají i další informace o dekách z mikrovlákna, přejděte na internetové stránky prodejce na adrese http://bytove-doplnky.dovasehobytu.cz/.

big_deka-mikrovlakno-150x200-prosita-malinova-2fbila_3

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno