Krkonoše patří mezi naše nejkrásnější hory, proto není divu, že sem vlastně po celý rok proudí hodně turistů. Zvláště pak nyní v zimě se z Krkonoš stává oblíbený cíl všech milovníků lyžování. Patříte mezi ně a chystáte se právě do těchto malebných hor? Pokud ano, potom jistě víte, že k nejlepším střediskům patří Skiareál Černý Důl. Míříte-li právě sem či do blízkého okolí, máme pro vás tip na úžasné ubytování. Nezáleží na tom, jestli se chystáte na hory s rodinou nebo s partou přátel. Pokud dáte na nás, ubytování si maximálně užijete.

 

Ve stylu našich babiček i s vymoženostmi současné doby

Naším tipem pro vás je úžasná Chalupa Šípková, která i vás jistě mile překvapí hned v několika ohledech. Její kouzlo je v tom, že interiér je zařízen starodávným stylovým nábytek, nechybí dokonce ani kachlová kamna s poležením. Chalupa tím získává punc luxusu a vlastně v každé místnosti nabízí absolutní klid a pohodu. Nebojte se ale, že byste přišli o výdobytky moderní domy. Chalupa Šípková má moderně vybavenou kuchyni, nechybí zde ani wi-Fi internet, příjemně zařízené koupelny a další. V létě je k dispozici i bazén a venkovní dětské hřiště. Do chalupy se pohodlně vejdete s celou rodinou i partou přátel. Nachází se v ní totiž 2 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkový apartmán.

IMG_5807

 

Na špičkových sjezdovkách jste za pár minut

Chalupa Šípková se nachází v obci Černý Důl, přímo na svahu Černé hory. Do moderního lyžařského střediska Černý Důl (disponuje 2 lanovkami a 10 vleky) se dostanete pohodlně a rychle – stačí 5 minut jízdy autem a vaše radovánky mohou začít. V ceně ubytování je i úklid, praní ložního prádla a spotřebované dřevo v krbu.

Pokud si chcete Krkonoše užít plnými doušky, neváhejte. Stačí vyplnit rezervační formulář na www.chalupyroubal.cz a můžete vyrazit!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno