Jste přesycení přeplněnými plážemi v běžně dostupných evropských lokalitách? Hledáte nevšední zážitky, osobitou kulturu a zcela odlišné mravy? Pro náročné cestovatele jsou vzdálené destinace jedinou možností, jak se vymanit ze stereotypního spěchu a dopřát si zasloužené dny plné okouzlující atmosféry. Staňte se i vy jedním z osmi milionů turistů, kteří se rozhodnou navštívit exotické Bali.

Bali skrývá nepoznané krásy

Ostrov Bali patří po právu mezi nejvyhledávanější exotické destinace. Pod magickým názvem se ve skrytu chaotické civilizace rozprostírají nádherné sluncem pokryté pláže, které doslova vybízejí k romantickému odpočinku. Bali je rozmanitým kouskem světa a dokáže všem návštěvníkům splnit tajná přání a poskytnout přesně to, proč se pro tuto dovolenou rozhodli. Od klidných a nikým nerušených míst se dá celkem rychle přesunout do víru bohémského nočního života. K těmto účelům slouží například část Kuta.

Prožijte líbánky snů

Bali se ve své odvrácené podobě dokáže stát skvělou volbou při hledání vhodného místa k prožití líbánek. Vesnice Jimbaran nacházející se na úplném jihu ostrova je právě pro tyto specifické účely více než dokonalá. Je lemována tichým prostředím a příjemnou přírodou, o kterou je náležitě pečováno. Tato část nabízí nejen luxusní kulinářské pohostinství, ale rovněž nepřekonatelná místa ke sledování západu slunce.

Největší rarity ostrova Bali 

Kdo by se rád s předstihem připravil a chtěl by vědět, co vidět na Bali, rozhodně krásu rozmanitého podmořského života na východní straně ostrova. Poklidnější části ostrova Candi Dasa nebo Amur vás uchvátí možnostmi, které tamní pozorování podmořského světa nabízí. Lovina na Severu je ideálním místem pro milovníky delfínů. Ke spatření jsou zde celá hejna těchto přátelských savců. Kdo by naopak chtěl zažít trochu více aktivního dobrodružství, nepřehlédněte vrcholy sopek Mount Agung a Mount Batur. Lovci historických památek se mohou nadchnout pro osobitost slavných chrámů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno