Krepové povlečení zaujme na první pohled především svou nevšední strukturou, která je stálá i po vyprání a sušení. Jinými slovy zaručeně se nežehlí, a přesto vypadá skvěle. V našich obchodech je k mání v mnoha variantách. Mezi absolutní špičku patří povlečení z krepu vyrobené ze 100% bavlny zaručující skvělou savost, vynikající prodyšnost a samozřejmě i žádaný komfort a pohodlí. Krepové povlečení české výroby je velmi příjemné na dotek, což je důležité i pro kvalitu našeho spánku. Škrábavý polštář totiž v tomto ohledu jistě neoceníme.

 

Dejte své ložnici osobitý styl

Máte-li rádi stylové bydlení, nemusíte mít strach. Nevšední struktura krepu rozhodně nijak neomezuje použité barvy, potisky nebo designy. Jde o veskrze moderní bytový doplněk, který můžete obléknout prakticky do jakéhokoliv hávu. Klasické, minimalistické ani realistické vzory a motivy nejsou žádným problémem. Nejširší výběr naleznete v kategorii krepové povlečení 140×200, ale vyberete si i na větší či menší postele.

A jak je to s cenou? Tady vás jistě potěšíme, protože bez problémů seženete i levné krepové povlečení ve velmi dobré kvalitě. Pozor si dejte jen  na podezřele levné výrobky, jež by vás mohly zklamat svou gramáží nebo třeba nekvalitními švy. Ložní prádlo patří mezi značně zatěžované prvky domácnosti, při výběru preferujte raději kvalitu, abyste se ze svého nákupu mohli těšit ještě po mnoho let. Povlečení, které se nežehlí a přitom vypadá stále perfektně, je totiž malým pokladem, o nějž rozhodně nebudete chtít přijít.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno