Moje rodina je početná, veselá a dlouhověká. Zřejmě máme vzácný dar jedinečné genetické výbavy, proto je celkem běžné, že se muži i ženy dožívají – celkem běžně – devadesáti i více let. S manželkou jsme se vzali před dvěma lety a za tu dobu jsme měli možnost, poznat všechny mé příbuzné, což z důvodu jejich značného počtu nebylo vůbec nic jednoduchého.

Protože žijeme v podnájmu a ještě nemáme vlastní děti, mnohdy – z vlastní vůle – sloužíme jako spolehlivá „rychlá rota,“ chystající víkendové grilování nebo rodinné oslavy. Oblíbeným místem těchto srazů je dům mého dědečka a babičky, který stojí na okraji města Brna.

Půvabný, i když lety poznamenaný domek má rozlehlou zahradu, terasu a dostatek prostoru pro jakoukoliv rodinnou párty. Navíc je situován uprostřed tiché zeleně, takže při první návštěvě u jeho zdí je snadné lehce uvěřit tomu, že jste se ocitli někde na venkově.

Děda s babičkou mají stále velkou chuť do života, takže se vždy na společná rodinná posezení velmi těší. Nedávno však přišla z jejich strany nečekaná nabídka – zda nechceme s manželkou žít s nimi. Dědeček začal mít zdravotní problémy s mobilitou a i proto nám celá rodina domlouvala, abychom jejich nabídku přijali a zůstali s nimi pod jednou střechou.

Uznávám, nebylo to v žádném případě jednoduché rozhodnutí, tím spíše, že naše profesní zájmy měly také své limity. Nakonec se nám přece jen podařilo vše vybalancovat a doladit. První týdny tak na nás čekalo množství důležitých změn v našich osobních rozvrzích, příjemné a relaxem naplněné víkendové práce na zahradě, ale rovněž nevyhnutelné opravy související přímo s domem. S odstupem času jsem přesvědčený, že se nám to vše celkem dobře podařilo.

Bylo vlastně štěstí, že manželka pochází z venkova, takže si dokázala poradit s jakýmkoliv typem práce v domácnosti. Mně se zase nevyhnula praktická vlastnost zvládat typicky mužské práce, takže i proto jsem dnes – s odstupem času – přesvědčený, že jsme závazku nájemníků-údržbářů plně dostáli i v tomto směru. Pravdou je, že nic na světě není zcela dokonalé, a tak se i na našem vysvědčení daly nalézt i jiné známky než-li jen výborné – samozřejmě berte tyto myšlenky s rezervou a nadhledem.

Mezi detaily, které nám při první etapě – osvojování domu – jaksi unikly, byla nemytá okna. Vzhledem k tomu, že jich na domě není zrovna málo – to také bylo pravděpodobným důvodem, proč nás magicky odpuzovala či pocitově nezaujala. Manželka se této mé argumentaci vždy smála, přičemž výsledek byl vždy stejný – okna stále čistá nebyla. Nakonec mezi námi došlo k rozhodnutí – ponechat tuto delikátní záležitost profesionálům. Objektivně řečeno – všechna okna byla pokryta nemalou vrstvou nečistot a prachu – to vše nahrávalo tomu, že je nezbytný zásah odborníků.

Ještě téhož dne jsme prošli webové stránky úklidových firem a chtěli najít tu nejlepší. Nabídky a profily byly různé, takže bylo nutné se pořádně soustředit a vybrat správně. Nakonec jsme se oba s uspokojením shodli na společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění oken, fasád a výškové práce Brno. Pádným argumentem rovněž bylo množství kladných komentářů, referencí a odkazů od soukromých osob i firem. Myslím si, že jen málo společností se může pochlubit takovým oceněním své práce.

Můj telefonát do této firmy již pouze potvrdil moje první dojmy a očekávání – vstřícní, milí a pozorní. Poskytli nám přibližnou cenu za všechny dojednané práce, dohodli jsme termín realizace a seznámili nás s postupem prací přímo v domácnosti. Člověka se jen tak mimoděk zmocnil příjemný pocit, že přesně takto by to ve sféře služeb podobného typu mělo vypadat…

Téměř na minutu přesně dorazili dva zaměstnanci A SERVIS LIPKA a bez zbytečných řečí se pustili do díla. Byli sehraní – přičemž se zdálo, že se spíše baví než pouze pracují. Nejdříve všechna skla umyli pomocí vody a saponátu. Následně každičký centimetr plochy setřeli gumovou stěrkou a následně začali s finálním leštěním. Nebyl to ovšem nějaký důvěrně známý chemický pomocník v podobě navoněného alkoholického roztoku.

Každý kousek skla leštili nasucho – pouze s pomocí bavlněné tkaniny. Nejdříve jsem měl pocit, že se jim to přece nemůže podařit, ale po chvilce se okna začala krásně lesknout a doslovně zářila. Žádné šmouhy, fleky a ani stopy po zaschnuté vodě. Jak se říká – brali to z jedné vody načisto – a proto rovněž umyli zašlé parapety, kličky a okenní rámy. Myslel jsem si jednoduše – kdo umí, ten umí a ostatní se musí stále učit!

S odvedenou prací obou profesionálů z A SERVIS LIPKA jsme byli na nejvyšší míru spokojeni a s úplně klidným svědomím vám jejich precizní služby můžu pouze a jen doporučit. Stačí pouze kliknout na – www.myti-oken-brno.cz – a nemůžete se nikdy splést.

Kvalitní práci, šikovné zaměstnance a časovou flexibilitu poskytuje „Čištění koberců Brno“

K narozeninám jsem od rodičů do svého nového bytu dostala krásný obrovský huňatý koberec. Moc se mi líbí a chtěla bych, aby mi vydržel co nejdéle v dobrém stavu, a taky, aby co nejdéle vypadal jako nový. Starám se o něj, jak můžu. Vím, že nejlepší způsob, jak zachovat koberec, je jeho pravidelné šetrné čištění. Nechtěla jsem riskovat, že bych ho poničila, kdybych se do čištění pustila sama. Proto jsem se dala do hledání kvalitního úklidového servisu, kterému budu moct bez obav svěřit čištění koberce.

48902679 - happy man lying carpet or rug on floor at home

Bála jsem se, že by se mohlo něco pokazit a koberec by se mi při čištění zničil, takže jsem si jednotlivé firmy pečlivě prověřovala. Je jich opravdu hodně a dalo mi to docela zabrat. Nakonec jsem si vybrala A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno. S touto firmou jsem tak spokojená, že jsem se rozhodla napsat tuto recenzi, abych jim touto formou poděkovala a také pomohla dalším tápajícím zájemcům o čištění koberce.

Na této firmě si cením nejvíce výborné kvality práce. Nechávám si koberec čistit dvakrát ročně, pravidelně ho vysávám, takže byste řekli, že musí být určitě permanentně čistý. Není to ale tak úplně pravda, i přes vysávání se v koberci hromadí spoustu nečistot, se kterými si klasický vysavač neporadí. Hloubkové čištění A SERVISU však dokáže všechny nečistoty spolehlivě odstranit, prozářit barvy koberce a provzdušnit jeho objem.

Další velkou devízou servisu jsou jeho zaměstnanci. Velice spolehliví, schopní, pracovití a v kontaktu se zákazníkem vždy vstřícní a milí. Nikdy jsem neměla důvod jim vytknout jedinou věc. Jsou to úžasní profesionálové.

Velice mi také vyhovuje možnost nechat si koberec vyčistit i během víkendu. Časová flexibilita servisu je pro mnohé s časem bojující zákazníky pravým požehnáním.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno