1) Podpora týmu

Mezi hlavní výhody členství ve fitness klubu rozhodně patří podpora trenéra a také celého týmu, který vám pomůže sestavit vhodný cvičební plán, vybrat cvičební lekce a zároveň vás bude podporovat a motivovat k lepším výkonům.

 

2) Nadstandardní služby

ZONE4YOU v Brně není běžnou posilovnou. Tento fitness klub je místem, díky kterému můžete opět získat svou vysněnou postavu. V ZONE4YOU si zacvičíte, pobavíte se, uděláte něco pro své zdraví a také pro dobrou náladu. Oceníte také přátelskou atmosféru.

 

3) Splnění dlouhodobých cílů

Výhodou členství v klubu je dlouhodobá spolupráce a rychlejší cesta k viditelným výsledkům. Zvýšíte si zde fyzickou kondici, po náročném pracovním dnu si vyčistíte hlavu a můžete si dopřát také wellness služby.

 

4) Další výhody navíc

Mezi další výhody klubového členství patří out-doorové aktivy, například Cross tréninky a Boot-campy. Bazén a solárium je součástí členství a máte jej k dispozici zdarma. Za výhodnější cenu můžete využít nabídky squashe.

 

5) Výběr vhodného členství

Vyberte si členství na míru. Zvolit si můžete tyto varianty: Silver, Light, Silver víkend, Squash, Fit4you nebo členství Silver start.

* Silver členství zahrnuje neomezené využití posilovny a funkční zóny. Dále můžete využít lekce ve čtyřech cvičebních sálech. K dispozici je vám také wellness zóna s bazénem, whirlpoolem a saunami.

* Light členství zahrnuje všechny výhody jako členství Silver, pouze je omezuje časem. Denně tak můžete cvičit od 6 do 16 hodin.

* Členství Silver víkend zahrnuje neomezené vstupy do klubu od pátku 16 hodin do neděle 22 hodin. Součástí je také nabídka wellness služeb a cvičení v klimatizovaných sálech.

* Squash členství zahrnuje neomezený squash pro konkrétního hráče.

* Členství Fit4you zahrnuje neomezený vstup na skupinové aktivity ve třech sálech a FUN zóně.

* Silver start je členstvím, které nabízí veškeré výhody Silver členství, pouze je omezeno na jeden den v týdnu.

A teď už se můžete vydat vstříc krásné postavě, skvělé kondici a „prosportovat“ se můžete i k větší psychické pohodě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno