Lidé už vymysleli mnoho a mnoho věcí, jak se udělat krásnější, mladší a přitažlivější. I barvení vlasů má dlouhou historii, která začíná už někde v antice. Nález 5000 let staré mumie v Egyptě s vlasy se zbytky henny jen potvrzuje, že ženy si své vlasy barvily už opravdu dávno. Ale barvení vlasů nebyla záležitost jen žen, keltští muži si barvily vlasy namodro, aby zastrašili nepřítele a Indiáni pro své náboženské obřady. Nejdříve se používaly samozřejmě jen přírodními preparáty a pro tmavé barvy, což problém nebyl. Postupně však přišly do módy i světlé, andělské vlasy a příroda přestávala stačit. Odvary z lípy, heřmánku nebo citronová šťáva neměly extra zesvětlující účinky a tak přišli na řadu vědci a začátkem dvacátého století také první barvy tak, jak je známe, na bázi peroxidu a amoniaku. Dnes se vracíme k přírodním výtažkům a co nejmenší zátěži pro vlasy. A to jak v sortimentu pro barvení, tak následnou péči.

Naše barvené vlasy jsou vystaveny nepříznivým vlivům každý den a i ty „pomáhají“ k blednutí barvy. Stejně tak stylingové přípravky s obsahem alkoholu nebo čistící šampony. Proto si vybírejte jen kvalitní šampony a kondicionéry na barvené vlasy, které intenzitu barvy udržují a zároveň pomáhají vlasy regenerovat a udržovat. Produkty, které používají i profesionální kadeřníci, najdete na www.puls.cz a nemusíte tak složitě hledat a shánět po kadeřnictvích a salónech. Vyzkoušejte oblíbený šampon na vlasy Goldwell Dualsenses Color Fade Stop, speciálně určený právě pro barvené vlasy.

vystrizek

Unikátní formule Fade Stop s antioxidačním extraktem z granátového jablka rozzáří vaši barvu a vlasy zregeneruje a dodá lesk od kořínků ke konečkům téměř okamžitě. Vlasy jsou po použití lehké, nezatížené a díky UV filtru i chráněné. A protože lesku není nikdy dost, sérum ve spreji dodá vašim vlasům patřičnou zářivost kdykoli a kdekoli během chvilky. Je to takové malé tajemství do kabelky, o kterém nemusí každý vědět. Můžete si každý den užívat bez obav o své vlasy. Teď už to tajemství znáte také.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno